אתר הבית בפייסבוק
אתר הבית
בכדי להציג את התוצאות לחצו חפש
צפון והגליל צפון והגליל ירושלים והשפלה דרום והנגב

פרויקט קליטה לחברות בגונן

חזרה לגונן
קליטה בקיבוץ גונן

אודות הפרויקט קליטה לחברות בגונן

ברוכים הבאים לגונן - קיבוץ פסטוראלי באחת הפינות היפות ביותר בגליל העליון. הקיבוץ, השוכן על מורדות הגולן ונהנה מתצפית נפלאה על עמק החולה הפרוש לפניו ממוקם כ- 15 דק' מקריית שמונה ומראש פינה, וכ- 50 דק' מכרמיאל. בגונן תגלו קהילה רב גילאית, בהם חברי קיבוץ, תושבים חדשים וילדים רבים. חברי הקיבוץ חיים בעצמאות כלכלית ומקיימים חיי קהילה ענפים בתחומים משמעותיים כמו חינוך, חגים, תרבות ואיכות הסביבה. תושבי הקיבוץ נהנים ממגוון רחב של שירותים כמו מינימרקט, מרפאה ומרפאת שיניים, בריכת שחייה ומערכת חינוך בלתי פורמאלית. ילדי הקיבוץ משתלבים במערכות החינוך האיכותיות של מוא"ז גליל עליון ובפעילויות מחוץ לשעות הלימודים לכל קבוצות הגיל מכיתה א' ועד יב'.
 

השכונה החדשה

השכונה החדשה, אשר נבנית בסמיכות לשלב א' של הפרויקט בקיבוץ מזמינה אתכם להיקלט לחברות ולהצטרף לקהילה האיכותית של גונן, לבנות את ביתכם החדש אל מול נופה המרהיב של עמק החולה. הפרויקט מאפשר לכם בחירה מבין 5 דגמי בתים צמודי קרקע בגדלים שונים הנבנים על מגרשי ענק בגודל של כ- 750 מ"ר (!) החל מ-₪1,480,000. עבודות הפיתוח הסתיימו והמשפחות הראשונות נערכות לתחילת בניה. הצטרפו למשפחות שכבר בחרו לבנות את ביתם בגונן, ובואו להגשים חלום!
  • דגם אורן : 128 מ"ר
  • דגם אלון : 150 מ"ר
  • דגם אלה: 196 מ"ר
  • דגם אקליפטוס: 145 – 196 מ"ר
  • דגם תאנה: 199 מ"ר

לשיחה לחצו או חייגו: 073-7599486

וידאו

חברה מבצעת


קבוצת תקומה עוסקת בתכנון, ניהול ובנייה של פרויקטים בקיבוצים. במסגרת הפרויקטים נבנו מאות יחידות צמודי קרקע בקיבוצים ובמושבים. החברה בעלת ניסיון מצטבר בהקמת יחידות דיור רבות, מתמחה ומובילה בנייה והקמת שכונות בקיבוצים וגאה להיות שותפה לבנייתן של קהילות איכותיות, צעירות, מגובשות ושוקקות חיים. צוות החברה מורכב מאנשי מקצוע בעלי ניסיון רב בתחום. החברה מקפידה על אמינות, מקצועיות, קשב רב לצרכי הקיבוץ והמשפחה, ליווי צמוד ואישי וייעוץ בתהליך הרכישה והבניה. שירותי החברה כוללים פתרונות המייצרים פתרון שלם וייחודי, מותאם לצרכי הקיבוץ ומנוהל באמצעות מנהלת משותפת עם הישוב, התחשבות בתשתיות הקיימות, בצרכי הישוב הוותיק, התחשבות במרחבי הנוף והטבע, תכנון קפדני, ביצוע בסטנדרטים גבוהים וליווי המשפחות מהשיחה הראשונה ועד לסיום הבניה בישוב, הופכים את הפרויקטים של החברה, למבוקשים ביותר.

לפרטים נוספים התקשרו

073-7599486