אתר הבית בפייסבוק
אתר הבית
בכדי להציג את התוצאות לחצו חפש
צפון והגליל צפון והגליל ירושלים והשפלה דרום והנגב

פרויקט קליטה ביהל

חזרה ליהל
קליטה ביהל

אודות הפרויקט קליטה ביהל

ברוכים הבאים ליהל - קיבוץ מקסים השוכן בערבה, מרחק 40 דק' מאילת. ביהל מתגוררים כיום כ-150 תושבים החיים בערבות הדדית, נהנים מחינוך מצוין לילדים, ביטחון אישי ואיכות חיים. הפעילויות הקהילתיות בקיבוץ כוללות חגים משותפים, אירועים ושמחות, הרצאות ומופעי תרבות. ילדי הקיבוץ נהנים ממערכת החינוך המושקעת והאיכותית בחסות המועצה האזורית חבל אילות, כאשר ביה"ס היסודי והתיכון בוא לומדים ילדי יהל, 'מעלה שחרות', הוא ממוסדות החינוך המובילים בישראל. בקיבוץ תמצאו גם מגוון שירותים קהילתיים כמו חדר אוכל, בית כנסת, מגרשי ספורט, סופר, בריכת שחייה ומרפאה.

הצטרפות ובנייה

בימים אלה קיבוץ יהל פותח את שעריו למשפחות צעירות ומציע מס' מסלולי קליטה ואפשרות דיור בר-השגה לבחירה:

  • מסלול חברות מלאה - חברי הקיבוץ חיים בערבות הדדית  ועצמאות כלכלית. בקיבוץ הושלם תהליך שיוך נכסים לחברים, ועל כן הצטרפות לחברות בקיבוץ תעניק למשפחה זכאות לבית הרשום על שמם הממוקם על מגרש בגודל 500 מ"ר.
     
  • מסלול בנה ביתך - גם חברים וגם תושבים יכולים לבנות את בית חלומותיהם על מגרשי שכונת ההרחבה, המציעה מגרשים ענקיים בגדלים הנעים בין 500 מ"ר ועד 1,000 מ"ר. 

לשיחה לחצו או חייגו: 073-7599461

מורים מרוויחים יותר

מורים ועובדי הוראה יקרים, יש הזדמנויות בחיים שבאמת שווה לפספס. אז מה אנחנו מציעים לכם? איך מענק חתימה נשמע לכם? ומה עם תוספת אחוזית לשכר של כ-70,000 ש"ח? אה ויש גם את עניין הסיבסוד בשכר הדירה... רוצים לעשות שינוי משמעותי בחיים? צרו עמנו קשר!

וידיאו

לפרטים נוספים התקשרו

073-7599461