אתר הבית בפייסבוק
אתר הבית
בכדי להציג את התוצאות לחצו חפש
צפון והגליל צפון והגליל ירושלים והשפלה דרום והנגב

פרויקט קליטה לחברות בקיבוץ לוטן

חזרה ללוטן
קליטה לחברות בלוטן

אודות הפרויקט קליטה לחברות בקיבוץ לוטן

קיבוץ לוטן שוכן בערבה, 30 דק' מהעיר אילת ומס' דק' משדה התעופה הבינלאומי החדש אשר אמור להיפתח ב 2017. בלוטן תמצאו את כל מה שקיבוץ אידיאלי יכול להציע: חברות מלאה, קהילה ערכית ומגובשת, חינוך איכותי ומגוון שירותי קהילה כמו מיני-מרקט, בריכה, שירותי דואר, חדר אוכל ועוד. לוטן ממוקם באחד המקומות המרהיבים בישראל - הערבה, המציעה מרחבים אינסופיים, אוויר נקי ושקיעות מרהיבות. ילדי לוטן זוכים למערכת חינוך הכוללת מערך גנים מלא ובתי ספר לכל הגילאים במרחק קצרצר. בנוסף המשפחות החדשות זכאיות להטבת מס בסך 12%.

השכונה החדשה

שכונת המגורים החדשה ממוקמת בתוך הקיבוץ, ובה מוצעים 26 מגרשים בגודל של 500 מ"ר. חלק מן המגרשים מיועדים לבנייה מרוכזת בה מוצעים דגמים בגדלים שבין 90-160 מ"ר החל מ-900,000 ₪! כמו כן מוצעים לשיווק גם מס' מגרשים לבנייה עצמית. כל הדגמים פותחו תוך תשומת לב מירבית על התחום האקולוגי, האקלימי והסביבתי. את הפרויקט מנהלת חברת "בית בקיבוץ" אשר אחראית על עשרות פרויקטים בקיבוצים. צרו קשר והירשמו לסופ"ש המשפחות אשר יתקיים בין התאריכים 31.03-01.04

לשיחה לחצו או חייגו: 073-7599452

ווידאו

חברה מבצעת


חברת ''בית בקיבוץ'' הוקמה ע"י משקי הקיבוצים, במטרה לספק פתרונות נדרשים בתחום המימון והבניה לקיבוצים אשר עוסקים בצמיחה דמוגרפית. מאז הקמתה התבססה בתחום וכיום החברה מנהלת 28 פרויקטים, שכוללים קרוב ל 900 יחידות דיור לחברים חדשים בקיבוצים. הייחודיות של ''בית בקיבוץ'' נובעת משילוב של מודל עבודה המאפשר לקיבוץ להיות שותף מלא בתהליך התכנון, באמצעות ''מנהלת פרויקט'', ביחד עם יכולותיה היזמיות של ''בית בקיבוץ'' ובאמצעות איתנות פיננסית רחבה המקנה לה משקי הקיבוצים. ''בית בקיבוץ'' הינה חברה ''קיבוצניקית'' המבינה את הצרכים והתהליכים הקיבוצים לה נדרש כל קיבוץ העוסק בצמיחה דמוגרפית . ייחודיות זאת היא אשר הופכת את ''בית בקיבוץ'' לחברה אטרקטיבית ביותר. ''בית בקיבוץ'' מייצרת מענה אמיתי ובר ביצוע לצרכים השונים של הקיבוצים בתנועה הקיבוצית ובקיבוץ הדתי בתחום הבניה לחברים.

לפרטים נוספים התקשרו

073-7599452