אתר הבית בפייסבוק
אתר הבית
בכדי להציג את התוצאות לחצו חפש
בעלי מקצוע בצפון והגליל בעלי מקצוע בצפון והגליל בעלי מקצוע בירושלים והשפלה בעלי מקצוע בדרום והנגב

בית בגולן - בונים לכם בית


אודות

החל משנת 2005, חברת "בית בגולן" מנהלת מיזמי בנייה פרטית מקיסריה ועד הגולן. החברה מציעה את כל פתרונות הבנייה הפרטית, החל מהחשיבה על רכישת המגרש, התכנון, בחירת האדריכל, היציאה לביצוע ומסירת המפתח. את "בית בגולן" הקימה ומנהלת מיכל גלר, בעלת ניסיון ארוך שנים בעולם התכנון, הבנייה והעיצוב הפרטי.

לשיחה לחצו או חייגו: 073-7599490תהליך העבודה

מי מאיתנו לא היה רוצה לבנות את בית חלומותיו, תוך שמירה על התקציב וברוגע? לרוב המשפחות בישראל, בניית בית היא ההשקעה הכלכלית הגדולה ביותר בחיים. "בית בגולן", הינה חברה ליזמות וניהול פרויקטים המתמחה בניהול פרויקטים לבתים צמודי קרקע במגזר הפרטי. תהליך העבודה מולנו מתחיל מרגע רכישת המגרש ומסתיים בקבלת המפתח לבית החדש. איכות אנשי המקצוע, והירידה לפרטים הקטנים ביותר תוך שקיפות מלאה וללא ניגוד אינטרסים, מאפשרים את השקט הנפשי הזה ללקוחותינו. "בית בגולן" בונה ומציעה שירות החל מקיסריה, וצפונה אל הגליל והגולן - מעל 11 שנים.

 יש לנו חזון. יש לנו ערכים ברורים. יש לנו דרך.

צור קשר עם בית בגולן - בונים לכם בית

 • שם איש קשר:משרדי החברה
 • טלפון073-7599490

שם מלא
*
דוא”ל
*
טלפון
הערות
url
http://www.homee.co.il/מומלצים/חברת-בית-בגולן
אני מסכימ/ה לקבל חומר שיווקי מאתר הביתכתבות מאת בית בגולן - בונים לכם בית

 • img

  האישה שמגדירה מחדש את עולם הנדל"ן הכפרי

  07.12.17
  עם יותר ממאה משפחות שבנו את ביתם במגזר הכפרי בעזרת החברה שהקימה, מיכל גלר, מיישוב קהילתי בגולן, מגדירה מחדש את המוסכמות בעולם הנדל"ן הגברי
 • img

  כך תבנו בית בלי לפרק זוגיות

  15.6.2017
  מערכת יחסים של אחד מתוך 8 זוגות לא תשרוד תהליך בניית בית, בעיקר מהסיבה הכלכלית. מיכל גלר, מייסדת 'בית בגולן' המתמחה בליווי פרויקטים למשפחות בתהליך בנייה: "בית הוא הרבה יותר מעסקת נדל"ן"
 • img

  כמה כסף - הסכום שתוציאו על הבית עוד לפני הבנייה

  27.08.17
  מעוניינים לרכוש מגרש ולבנות עליו בית חלומות? מזל טוב. אבל האם אתם יודעים כמה בעצם תוציאו עוד לפני המסמר הראשון? אם לא, כדאי שתמשיכו לקרוא