אתר הבית בפייסבוק
אתר הבית
בכדי להציג את התוצאות לחצו חפש
צפון והגליל צפון והגליל ירושלים והשפלה דרום והנגב

פרויקט קליטה לחברות בניר יצחק

חזרה לניר יצחק
קליטה לחברות בניר יצחק

אודות הפרויקט קליטה לחברות בניר יצחק

ברוכים הבאים לקיבוץ ניר יצחק - קיבוץ פסטוראלי הממוקם בנגב המערבי (40 דק' מב"ש). בקיבוץ תמצאו מערכת חינוך איכותית ומושקעת החל מהגיל הרך בה מתחנכים ילדי הקיבוץ וכלה בחינוך הבלתי פורמאלי עד תום י"ב. ניר יצחק מתגאה במיוחד באיכות הקהילה המרכיבה את הקיבוץ. תושבי הקיבוץ חוגגים לרוב חגים ואירועים מיוחדים, יוצאים לטיולים משותפים ונהנים מחיי תרבות ופנאי מלאים ועשירים.  בקיבוץ תמצאו גם מגוון שירותים קהילתיים כמו: בריכת שחייה, כלבו, מכבסה, מוסך, מספרה, מועדון ועוד.

קליטה ובנייה

קיבוץ ניר יצחק החליט להגדיל את כמות תושביו באמצעות קליטת משפחות צעירות לחברות מלאה. פרויקט הבנייה בשכונה החדשה כולל 15 בתים צמודי קרקע בתוך שטח הקיבוץ. המשפחות החדשות יוכלו לבחור מבין 4 דגמים "צומחים", כשכל בית נבנה על מגרש של חצי דונם. בנוסף, כל תושבי ניר יצחק זכאים לפטור מתשלום מס הכנסה, מה שיכול לחסוך למשפחה עד עשרות אלפי שקלים בשנה!

לשיחה חייגו או לחצו: 073-7599401

העבודות בשכונה

חברה מבצעת


 
חברת ''בית בקיבוץ'' הוקמה ע"י משקי הקיבוצים, במטרה לספק פתרונות נדרשים בתחום המימון והבניה לקיבוצים אשר עוסקים בצמיחה דמוגרפית. מאז הקמתה התבססה בתחום וכיום החברה מנהלת 28 פרויקטים, שכוללים קרוב ל 900 יחידות דיור לחברים חדשים בקיבוצים. הייחודיות של ''בית בקיבוץ'' נובעת משילוב של מודל עבודה המאפשר לקיבוץ להיות שותף מלא בתהליך התכנון, באמצעות ''מנהלת פרויקט'', ביחד עם יכולותיה היזמיות של ''בית בקיבוץ'' ובאמצעות איתנות פיננסית רחבה המקנה לה משקי הקיבוצים. ''בית בקיבוץ'' הינה חברה ''קיבוצניקית'' המבינה את הצרכים והתהליכים הקיבוצים לה נדרש כל קיבוץ העוסק בצמיחה דמוגרפית . ייחודיות זאת היא אשר הופכת את ''בית בקיבוץ'' לחברה אטרקטיבית ביותר. ''בית בקיבוץ'' מייצרת מענה אמיתי ובר ביצוע לצרכים השונים של הקיבוצים בתנועה הקיבוצית ובקיבוץ הדתי בתחום הבניה לחברים.

לפרטים נוספים התקשרו

073-7599401