אתר הבית בפייסבוק
אתר הבית
בכדי להציג את התוצאות לחצו חפש
צפון והגליל צפון והגליל ירושלים והשפלה דרום והנגב

קולנועית - תחבורה במרחב הכפרי 

לחיים בכפר יש קצב משלהם, אין מי שצופר, אין מי שצועק, רק אתם והסביבה הירוקה. אולי בגלל זה קולנועיות חשמליות הופכות יותר ויותר לפתרון אידיאלי להתניידות במושב או בקיבוץ

01.09.15

ישנם תקופות בחיים בהם עבדתם כל כך קשה, קמתם השכם בבוקר לעבודה, דאגתם במהלך היום לילדים ובערב נותר רק זמן קצר לרומנטיקה. את 67 השנים שמאחוריכם השקעתם בילדים, בבית ובכל מי שהיה חשוב עבורכם. כעת הגיע הזמן להשקיע בעצמכם ולצאת למנוחה אמיתית יחד עם בן הזוג שבילה עד כה יחד אתכם. אחת הדרכים שאנו מכירים אנשים שעושים זאת היא באמצעות טיול נינוח ברכב קולנועית במושב מגוריכם.

לאחר שנים בעיר הגדולה, החלטתם כי אתם זקוקים לקצת מנוחה, אוויר נקי, נוף ירוק ואנשים חמים שיעטפו אתכם. הכפר מעניק לכם שקט נפשי והמון שמחה ורוגע במיוחד כשבאים הנכדים ומשתוללים במדשאות כמו שרק הם יודעים ליהנות. אתם מסתכלים עליהם כאשר אתם ישובים על קלנועית מתקפלת שרכשתם לא מזמן ואתם מלאי אושר.

פתרון תחבורתי אידיאלי (צילום: שאטרסטוק)

לחיים בכפר יש קצב משלהם, אין מי שצופר, אין מי שצועק, רק אתם והסביבה הירוקה, זאת שמעניקה לכם כל כך הרבה שלווה. הבית בכפר מספק לכם את כל הסיבות להתחדש. אתם דואגים לבית קרקע שיהיה מותאם בדיוק לצרכים שלכם, אם זה במספר מוגבל של מדרגות או מעקה ביטחון כדי לצאת מהאמבטיה אל הסלון. לא חסרות מחשבות על הפרטים הקטנים שיעניקו לכם חיים הרבה יותר קלים.

אך יש דבר נוסף שגם אותו כדאי לקחת בחשבון. לאחר שדאגתם לפרטים הקטנים בביתכם מדוע שלא תדאגו גם לנוחיות שלכם מחוץ לבית? הכפר אמנם זה לא עיר, אך עדיין לעיתים ההליכה יכולה להיות מעייפת מקצה אחד לקצה השני, לכן מומלץ שתרכשו לעצמם כלי תחבורה אשר ישמש אתכם בתוך מתחמי הכפר ותמיד תוכלו להחליט מתי לצאת ברגל ומתי להקל על עצמכם ולהתנייד בקולנועית אשר תקל על חייכם בכפר.

קיימים סוגים שונים של קלנועיות אשר כל אחת מהם תספק לכם יתרונות רבים ושונים. אלה כמובן משתנים בהתאם לכם ולנוחות שלכם, כמובן שהיתרון הגדול ביותר בקולנועית הוא השימוש המותר בה גם אם מעולם לא הוצאתם רישיון נהיגה.

קלנועית זוגית אשר יכולה להיות אידאלית עבורכם, בעלת מבנה רחב אשר נועד להעניק נוחות מרבית במהלך הנסיעה, היא מצוידת במנוע גדול של כשלושה כוחות סוס וטובה במיוחד בעליות קשות. בנוסף ליתרונותיה של קולנועית זוגית, תוכלו להיות בטוחים ומוגנים מפני שלקולנועית מערכת האטה אוטומטית אשר עובדת בזמן סיבוב וזאת על מנת לוודא שתהיו הכי בטוחים שיש. קלונועית לזוג בהחלט יכולה לשמש לא רק אתכם כזוג, כך למשל במידה ועליכם לבצע קנייה במרכולית בכפר, תוכלו לנסוע לבד ולהשאיר מקום לידכם אשר יהיה מיועד לשקיות הקניות על מנת שלא תצטרכו לסחוב אותה לאורך כל הדרך לביתכם.

במידה ואתם מעוניינים להשתמש לבדכם בקלונעית ליחיד, תוכלו להנות מכיסא אורתופדי ונוח אשר גם בו מצוידת מערכת האטה שנועדה לשמור עליכם במקרה של סיבובים חדים מידי. במידה ותרצו גג לקולנועית תמיד תוכלו לרכוש את הקולנועית עם גגון אשר תשמור עליכם משמש חזקה או ממזג אוויר חורפי וגשום.

בנוסף, במידה ותרצו לצאת לטייל מחוץ לקיבוץ, ולמרות זאת אינכם רוצים לוותר על הנוחות שהקלנועית מספקת לכם, תוכלו לרכוש קולנועית מיוחדת שתתקפל ותוכלו להכניס אותה לתא המטען ברכב. היתרון הבולט שלה מתבטא בכך שהיא שוקלת פחות מ-27 ק"ג וניתן לקפל אותה תוך שניות ספורות. יותר מזה, במידה ותרצו לטוס לחו"ל, וכמובן לטייל בכל השווקים ובכל מקומות התיירות אשר דורשים הרבה פעמים הליכה, תוכלו להעלות את הקלנועית המתקפלת יחד אתכם במטוס ללא אישור מיוחד. עובדה זו, מאפשרת לכם לטייל בכל מקום שאתם חפצים מבלי לדאוג מכך שהקלנועית תישאר בבית ואתם תצטרכו ללכת ברגל ולהתעייף - הקלנועית תלווה אתכם לכל מקום אליו תרצו לנסוע או לטוס.

ישנו סוג נוסף של קלנועית, חדשנית הרבה יותר ,קלנועית חשמלית אשר מצוידת במערכת בלעדית שמיועדת להאטה אוטומטית בסיבוב, הקלנועית מצוידת בזוג מצברים אשר מעניקים לקלנועית החשמלית לנוע בכפר או בעיר ומקנים טווח נסיעה של עד 45 קילומטרים.

ציוד נלווה שניתן לרכוש יחד עם הקלנועית

  • הקלנועיות שלנו פותחו במיוחד על מנת להעניק לכם שירות עם ציוד נלווה אשר כל אחד מהם יכול לשמש אתכם לפי הצרכים שלכם:
  •  סל אחורי גדול-במידה ותרצו לבצע קניות יש לכם את האפשרות לרכוש ארגז פלסטיק קשיח בנפח של 95 ליטר, אשר אטום גם בפני מים.
  • כיסוי גשם- כאשר הנכם מעוניינים לבצע נסיעות ביום גשום, תוכלו להיות מוגנים עם כיסוי לגשם אשר תפור בדיוק למידותיה של הקלנועית.
     
  •  גלגלים רחבים- ליציבות מוגברת או לנסיעה בעלת תנאי דרך קשים.
     
  •  מצברים גדולים- במידה והנכם מעוניינים לבצע נסיעות ארוכות במיוחד, תוכלו להרכיב מצברים בנפח של 85 – 100 אמפר.
     
  • פיקוד שבת- מיועד לאנשים מבוגרים שומרי מסורת, בעלת רכיב אלקטרוני המאפשר נסיעה בשבת עם קלנועית.
     
  •  מנעול חוליות- מנעול החלויות אשר ישמש אתכם לשמירה על הקלנועית מפני גניבה.
     
  •  ביטוח גניבה- ניתן להתקין רכיב איתור לווייני אשר יאתר את הקלנועית במידה ומתרחשת גניבה, הלוויין יאתר עבורם היכן נמצאת הקלנועית וכך תוכלו לפעול בהתאם.
  •  הרחבת אחריות- ניתן למשוך את האחריות לשנה שלמה נוספת אשר כוללת בתוכה ביטוח תיקונים ושירות עד בית הלקוח ללא עלות נוספת
     
  • תפס למקל- תפס אשר מיועד לתפיסת מקל ההליכה בעת הנסיעה.
     
  • תפס להליכון- בנוסף, מלבד מקל, תוכלו להוסיף גם תפס להליכון ולוודא שלכל מקום אליו תיסעו יהיה לכם את ההליכון שלכם אשר עוזר לכם בשעת הליכה.
הקלנעיות כאמור לא מצריכות הוצאת רישיון נהיגה כפי שחייב על פי חוק בנהיגה על כלי רכב אחרים. אנו יודעים כי עם הזמן והגיל ההליכה דורשת יותר מאמץ, חלקכם אפילו מוותרים לעיתים על יציאות לטיולים מכוון שההליכה מקשה עליכם גם אם זה למקום קרוב. הקלנועיות שלנו ישמחו להעניק לכם חיים קלים יותר. חיים בהם לא תרגישו עוד "מוגבלים" ולא תצטרכו להישאר בבית מכורח הנסיבות. כמובן שגם תוכלו להצטייד במוצרים נלווים אשר יקלו עליכם ויעניקו לכם חוויית נסיעה נעימה ונוחה יותר בקולנועית שלכם.

כתבות נוספות בנושא:

"מצאנו כאן את השקט והשלווה שחיפשנו"

קיבוץ לוטן, 30 דק' מאילת, קולט משפחות המבקשות להחליף אווירה ולשמור על הקריירות: "קצב החיים פה אחר"

כך תבנו בית בלי לפרק זוגיות

מערכת יחסים של אחד מתוך 8 זוגות לא תשרוד תהליך בניית בית. הנה הדרכים להימנע מכך ולהישאר מאושרים

עוברים לפריפריה? מחכות לכם מלגות לימודים

עוברים צפונה או דרומה? כנראה שמגיעות לכם מלגות: "מעודדים לימודים אקדמאיים שיעזרו בהתקדמות בקריירה"