אתר הבית בפייסבוק
אתר הבית
בכדי להציג את התוצאות לחצו חפש
צפון והגליל צפון והגליל ירושלים והשפלה דרום והנגב

פרויקט הרחבה ביישוב שקד

חזרה לשקד
הרחבה ביישוב שקד

אודות הפרויקט הרחבה ביישוב שקד

תכירו את שקד - יישוב קהילתי חילוני הנמצא על רכסו של הר אמיר ובשולי שמורת "יער ריחן". היישוב צופה לעמק יזרעאל ולחרמון ממזרח, להר הכרמל מצפון ולקו החוף ממערב. איכותו של הישוב לא נמדדת בכמות הברים או הרכבות הקלות אלא בחיי קהילה מפותחים של 250 המשפחות המתגוררות בו. היישוב מציע חינוך מגוון, חוגי העשרה ופנאי לצעירים ולמבוגרים ו"תחושת הקלה" שאיתה תוכלו לקום בכל בוקר מחדש. ביישוב קיים מתחם גדול ובו צרכנייה, בריכת שחייה, פינת חי, פארק תעסוקה ועוד. שקד ממוקם כ 10 דק' מפרדס חנה, ו 5 דק' מחריש ומעניק גישה מהירה לערי המרכז, השרון וחיפה.

פרויקט "שקד הירוקה"

"היהלום של היישוב" המציע מגוון קוטג'ים דו-משפחתיים (החל מ-90 מ"ר) על מגרשים בגדלי 400-300 מ"ר החל מ 975,000 ₪! ואפשרות בנייה לקומה נוספת. הפרויקט מממוקם קרוב לבריכת השחייה של היישוב ובמרחק פסיעה מהמרכז המסחרי. תושבי השכונה ייהנו בנוסף מפיתוח סביבתי מלא סביב השכונה החדשה.

לשיחה לחצו או חייגו: 073-7599442

ווידאו

חברה מבצעת

 
אנו בונים בצורה חכמה המשלבת ניצול של השטח ופגיעה מינימאלית בסביבה. אנו שואפים להעניק לכמה שיותר זוגות ומשפחות אפשרות לגור בבית המתאים להם היום, שניתן להתאים אותו גם לצרכים עתידיים. אנו מקפידים לשים את הלקוח במרכז, לכן אנו מלווים את הלקוחות גם בתהליך קבלת המשכנתא, משקיעים מחשבה בפיתוח סביבה נוחה ונגישה ואף מקדמים הקמת מבני ציבור ביישובים בהם אנו בונים, לרווחת הקהילה.

לפרטים נוספים התקשרו

073-7599442