אתר הבית בפייסבוק
אתר הבית
בכדי להציג את התוצאות לחצו חפש
צפון והגליל צפון והגליל ירושלים והשפלה דרום והנגב

כיפוף פח – כך תשדרגו את הבית החדש

בניית בית היא משימה המחייבת הצבת יעדים, הבהרת טעם וצרכים אסתטיים, וחידוד האמירה העיצובית המועדפת עליכם. רגע לפני שאתם מחליטים באיזה עיצוב לבחור, קבלו כמה טיפים בנוגע למדרגות הפנים


בניית בית היא משימה המחייבת הצבת יעדים, הבהרת טעם וצרכים אסתטיים, וחידוד האמירה העיצובית המועדפת עליכם. כל תחום מציב בפני המשתכנים העתידיים טווח רחב של אפשרויות, מתוכן יש לברור את הטובות ביותר עבורכם. מדרגות פנים הממוקמות בתוך הבית הן מרכיב בלתי מבוטל, ויש לבדוק היטב את האופציות העומדות בפניכם, לפני שאתם מחליטים באיזה עיצוב לבחור. כמה טיפים בנוגע למדרגות פנים והמלצה חמה על מדרגות מפח מכופף, לפניכם במאמר הבא.

הפח – לא מה שחשבתם

הפח חוזר בגדול ללב הבית, בשלל עיצובים מרעננים. הטכניקות החדישות בתחום כיפוף פח מאפשרות דיוק רב ויישום פונקציונאלי ואסתטי ברמות גימור גבוהות. הפח כבר מזמן אינו חומר הגלם המיושן שהיה פעם, וכיפוף פח מעניק אינספור אפשרויות לשדרוג המדרגות ומעקות הפנים שלכם.

חוזר ובגדול. מדרגות פח מכופפות (צילום: shutterstok)


חלל

בבואכם לעצב את מדרגות הפנים בביתכם, חשבו על ההשפעה של התוצאה הסופית על חלל הבית. המדרגות תופסות מקום, לכן יש לוודא שאינן מצמצמות מדי את המרחב. כמו כן, מדרגות מסיביות יעניקו תחושה של יציבות, אך בד בבד יקטינו באופן משמעותי את החלל, וייצרו תחושה כבדה או דחוסה, אם החדר בו הן ממוקמות אינו מספיק גדול. לעומת זאת, מדרגות מפח מכופף הן בעלות נפח מינימאלי, ומותירות תחושה של קלילות ושל מרחב.

כלים שלובים

מדרגות ומעקה הממוקמים בתוך הבית יכולים מצד אחד להוות אלמנט עיצובי מרענן, המוסיף ייחודיות ומעשיר את הקווים האסתטיים של החלל, או מצד שני, להמשיך את הקו העיצובי של החדר, תוך הטמעת אלמנטים וחומרים תואמים. למשל, אם מדובר בחדר עם רצפת פרקט, תוכלו לשלב עץ במדרגות הפח שלכם, וכך ליצור תחושה של אחידות ושל המשכיות. בנוסף, ניתן לשלב זכוכית וחומרים נוספים, ליצירת אלמנטים ייחודיים ומרהיבים.

מעשיר את הקווים האסתטיים של החלל. מדרגות פח מכופף (צילום: shutterstok)


עיצובים ייחודיים

השימוש בפח בתור חומר הגלם למדרגות ולמעקות מציע שלל אפשרויות עיצוב ייחודיות. נפרט כמה מהן:

עיצוב תוואי המדרגות – מדרגות תלויות, מדרגות לולייניות ועוד שלל אפשרויות כיד הדמיון.

שילוב עץ במדרגות ליצירת תחושה טבעית ולהשתלבות עם רצפת עץ או עם פרקט.

שילוב זכוכית להפקת אפקט חדשני וליצירת תחושת חלל גדולה יותר.

חיתוך המתכת ליצירת תבניות מרהיבות, המעטרות את המדרגות ואת המעקה.


מדרגות תחרה

הפח מאפשר טכניקה ייחודית של חיתוך, בעזרתה ניתן להשיג מראה מעוטר ומסוגנן של מדרך המדרגה. תוכלו לבחור דוגמאות שונות, והרומנטיים ביניכם יוכלו לקבל מדרגות שנראות כעשויות מתחרה. האפקט שנוצר ייחודי ומרהיב, כאשר באפשרותכם לבחור את העיצוב האהוב עליכם.

 טכניקה ייחודית של חיתוך בעזרתה תשיגו מראה מעוטר. מדרגות מחיתוך מתכת (צילום: shutterstok)


מדרגות לגן עדן

כאשר מדובר במדרגות פנים, השימוש בפח מכופף מספק פתרונות עיצוביים, אדריכליים ואסתטיים רבים. מבחינה אדריכלית, מדרגות מפח מכופף יכולות ללבוש צורות רבות, על פי הצורך הנובע ממימדי החלל הנתון ומעיצובו. בנוסף לכך, מבחינה עיצובית, ניתן לקבל אפקטים רבים ושונים ממדרגות פח מכופף, בהתאם לרושם אותו תרצו ליצור. תוכלו ליצור רושם קליל, מרחף, הרמוני או נועז, בהתאם לטעמכם האישי, ובנוסף לכך – היכולת לשלב עם הפח חומרים שונים מעשירה את מגוון האפשרויות. הטכניקות הקיימות היום לכיפוף פח מאפשרות דיוק רב ואפשרויות יישום מגוונות. לאור כל אלו, הרשו לעצמכם ליהנות מיתרונותיו הרבים של פח מכופף כחומר גלם למדרגות פנים, שישדרגו לכם את הבית.

כתבות נוספות בנושא:

"להגשים חלום כאימא זה יותר טוב מלהגשים חלום כילדה"

עם יותר ילדים, יותר כיתות לימוד ובעיקר יותר ויותר יישובים הפותחים שעריהם, הפך בשנים האחרונות אזור עמק המעיינות ללוקיישן נהדר למשפחות צעירות מכל הארץ

יחי ההבדל הקטן (גדול) - הדרך הטובה כיום לרכישת בית בכפר

"מדובר במערכת מסועפת ושונה כל כך מהעיר". ניר דמרי, מייסד חברה לליווי משפחות בראיון נדל"ני ורגשי

הסבא בנה חומה ומגדל, הנכד מוביל התחדשות קיבוצים

80 שנים אחרי שסבו הקים את קיבוץ נגבה כיישוב חומה ומגדל, הנכד נמרוד נבר מוביל פרויקטים של מאות יחידות דיור בקיבוצים ובמושבים