אתר הבית
בכדי להציג את התוצאות לחצו חפש
צפון והגליל צפון והגליל ירושלים והשפלה דרום והנגב

פרויקט קליטה לחברות בבית אלפא

אודות בית אלפא
קליטה לחברות בבית אלפא

אודות הפרויקט קליטה לחברות בבית אלפא

ברוכים הבאים לבית אלפא - קיבוץ פסטוראלי הממוקם למרגלות הר הגלבוע היפהפה, סמוך לקיבוץ חפציבה ובמרחק של כ-10 דק' בלבד מרכבת העמק. בית אלפא הינו אחד הקיבוצים הכי ותיקים בישראל (הוקם בשנת 1922) והוא הראשון שהוקם ע"י תנועת השומר הצעיר. בבית אלפא מתגאים בקהילה חמה ומגובשת המקפידה על אורח חיים קהילתי, אירועי תרבות מגוונים, סדנאות ופעילויות משותפות. הקיבוץ הופרט בשנת 2005 אך הוא שומר על ערכי הערבות הדדית ומעודד את תושביו לשותפות, יזמות ועשייה. מערכת החינוך בקיבוץ היא מהמצוינות באיזור וכוללת 5 גני ילדים ובית ספר יסודי צומח שהוקם בשנת 2018. בבית אלפא תגלו מגוון שירותים קהילתיים-חברתיים כמו מרפאה, כלבו, חדר אוכל, מועדון, בריכה, אולם ספורט וגן משחקים.

שכונת "התאנים"

בית אלפא קולט משפחות לחברות מלאה בשכונת "התאנים" החדשה שבתחומו הכוללת 43 מגרשים. מסלול הקליטה כולל שותפות בנכסים, חברות בקרן הערבות ההדדית וברשת הביטחון, גישה מלאה לכל מתקני ושירותי הקיבוץ המוצעים לחברים ועוד!
הנקלטים החדשים לשכונת "התאנים" ייהנו מתכנון שכונה המותאם בצורה אידיאלית למשפחות עם ילדים, כאשר הם משלבים סביבה ירוקה ובטוחה עם שבילי גישה וחניה לכל בית, מדרכות, שטחי ציבור מטופחים ועוד! השכונה מציעה לכם לבנות את ביתכם על מגרש בגודל חצי דונם לצד הנוף המדהים של הגלבוע ולהיות חלק מקהילה מגובשת ואיכותית.

לשיחה עם מרכז מידע "עוברים לבית אלפא" לחצו או חייגו: 073-7599469

חשוב לדעת

  • בית אלפא סיים הליך שיוך מול רמ"י. המשמעות - כל בית בשכונה יירשם על שמה של המשפחה באופן פרטי!
  • ככל שיהיו, המשפחות החדשות יהיו זכאיות לחלוקת רווחים מעסקי הקיבוץ!
  • בקיבוץ פועלת מערכת חינוך הכוללת 5 גני ילדים ובית ספר יסודי צומח.
  • תלמידי הקיבוץ נהנים מהסעות הלוך-חזור מסובסדות בכל שנת הלימודים.
  • ילדי הקיבוץ נהנים ממערכת חינוך בלתי פורמאלי (לאחר שעות הלימודים) בכל ימות השנה!

וידיאו

עדכון מהשטח!

לפרטים נוספים התקשרו

073-7599469