אתר הבית
בכדי להציג את התוצאות לחצו חפש
צפון והגליל צפון והגליל ירושלים והשפלה דרום והנגב

הסיפור שלנו

היי, אנחנו "אתר הבית" - אתר המגורים בכפר:בשנת 2012 עלינו לאוויר עם הרבה אידיאולוגיה ומטרה אחת מרכזית: להנגיש בצורה ידידותית את המידע אודות אפשרויות המעבר למרחב הכפרי לכלל הציבור בישראל. בגדול חשבנו שהדרך הכי טובה תהיה לתת לכם, הגולשים, מידע מקיף ועדכני על 964 היישובים הכפריים בארץ הכוללים את כל הקיבוצים, המושבים והיישובים הקהילתיים, כמו גם על כל 54 המועצות האזוריות ו52 המועצות המקומיות בישראל. בנוסף, על מנת שתוכלו לקבל את התמונה המלאה על יתרונותיו (וגם חסרונותיו) של המרחב הכפרי יצרנו עבורכם גם 9 מדורי תוכן מלאים בסיפורי קהילות לצד תחקירי עומק, טיפים למעבר ולקליטה נכונה, ה-מ-ו-ן מידע על בנייה פרטית נכונה, שיחות עם מומחים ועוד או בקיצור - המאמרים הרלוונטיים ביותר בדרך אל הבית החדש שלכם בכפר!
 

"המרכז למעבר לכפר"

יש לכם חלום. הוא צבוע בירוק, יש בו מרחבים וגם בית מרווח, יש בו חינוך מעולה לצד שכנים נחמדים (מאוד) והלוקיישן של החלום נמצא בגליל או בגולן, בנגב, ביישובי המרכז והשרון או בכלל בערבה. העניין הוא שאת החלום הזה איך נאמר, אין לכם מושג איך להגשים...

איזה כיף לגלות
שבמיוחד עבורכם, אלו שחולמים לקנות בית במרחב הכפרי בישראל, יש לנו שירות ייחודי וללא עלות!

הכירו את
המרכז למעבר לכפר, מבית "אתר הבית":

לראשונה בישראל, יש לכם - עשרות אלפי המשפחות החולמות על בית בקיבוץ, מושב או ביישוב קהילתי - פלטפורמת השמה מקצועית שכבר סייעה למעל 3,000 משפחות לרכוש נכס בכפר, אשר כוללת יועצי מעבר ונדל"ן שיידעו לייעץ, למקד, להתאים וללוות אתכם בשטח לבתים/נכסים שהכי מתאימים לצרכים המשפחתיים/אישיים והכלכליים שלכם!

איך אנחנו מסייעים למשפחות ומתעניינים?

בשלב הראשון נציגינו ישמחו להכיר אתכם -
לשמוע מה אתם מחפשים, היכן, מהו התקציב שלכם ועוד. 

לאחר שנבין זאת, אנו נפרוט לכם את מגוון האפשרויות הנדל"ניות באזור אליו תרצו לעבור, להרחיב על היישובים השונים ובעיקר לעשות לכם סדר בין החלום לבין תקציב הרכישה שלכם.

בשלב השני, ובמידה ואכן יש הלימה בין התקציב לשאיפה, המערכת שלנו, הכוללת יועצי נדל"ן עתירי ניסיון, תחל לסרוק עבורכם את האפשרויות הקיימות בהתאם לנתונים שהוגדרו על ידכם.

השלב השלישי - ברגע שיעלו "בחכה" שלנו נכסים פוטנציאליים, כאמור בהתאם לפרמטרים - נציג ונזמין אתכם לסיור שם תזכו לליווי צמוד ומנציג/ת השטח הרשמית שלנו באזור הכפרי הייעודי (לדוג': סיור בחלק המערבי של עמק יזרעאל, או בחלק המזרחי של הגליל המערבי).
מאחלים לכם המשך גלישה מהנה, וכמובן - מעבר נעים!

החברים מ"אתר הבית".

הסיפור שלנו

שם מלא
*
דוא”ל
טלפון נייד
הערות
url
https://www.homee.co.il/?p=18090
אני מסכימ/ה לקבל חומר שיווקי מאתר הבית