אתר הבית בפייסבוק
אתר הבית
בכדי להציג את התוצאות לחצו חפש
צפון והגליל צפון והגליל ירושלים והשפלה דרום והנגב

פרויקט קליטה לחברות בגונן

חזרה לגונן
קליטה בקיבוץ גונן

אודות הפרויקט קליטה לחברות בגונן

ברוכים הבאים לגונן - קיבוץ פסטוראלי באחת הפינות היפות בגליל העליון. הקיבוץ שוכן על מורדות הגולן ונהנה מתצפית נפלאה על עמק החולה הפרוש לפניו. גונן ממוקם כ- 15 דק' מראש פינה וקריית שמונה, ובתיו משקיפים על נופים גליליים יוצאי דופן. בגונן תמצאו קהילה של זוגות צעירים לצד תושבים ותיקים, וילדים רבים. חברי הקיבוץ חיים בעצמאות כלכלית ומקיימים חיי קהילה ענפים בתחומים כמו חינוך, חגים ותרבות. תושבי גונן נהנים ממגוון של שירותים כמו מינימרקט, מרפאה, מרפאת שיניים, בריכת שחייה ומערכת חינוך בלתי פורמאלית. כמו כן, ילדי הקיבוץ משתלבים במערכות החינוך המצוינות של מוא"ז גליל עליון ובפעילויות מחוץ לשעות הלימודים מכיתה א' ועד יב'.
 

השכונה החדשה

השכונה החדשה, הנבנית בסמוך לשלב א', מזמינה אתכם להצטרף לקהילה איכותית, ולבנות את ביתכם החדש אל מול נופי עמק החולה. הפרויקט מאפשר לכם בחירה מבין 5 דגמים צמודי קרקע בגדלים שונים, הנבנים על מגרשי ענק של כ- 750 מ"ר (!). עבודות הפיתוח בשכונה הסתיימו והמשפחות הראשונות נערכות לתחילת בנייה. הצטרפו למשפחות שכבר בחרו לבנות את ביתם בגונן, ובואו להגשים חלום!

לשיחה לחצו או חייגו: 073-7599486

דגמי הבתים

  • דגם אורן : 128 מ"ר
  • דגם אלון : 150 מ"ר
  • דגם אלה: 196 מ"ר
  • דגם אקליפטוס: 145 – 196 מ"ר
  • דגם תאנה: 199 מ"ר

וידיאו

חברה מבצעת


קבוצת תקומה עוסקת בתכנון, ניהול ובנייה של פרויקטים בקיבוצים. במסגרת הפרויקטים נבנו מאות יחידות צמודי קרקע בקיבוצים ובמושבים. החברה בעלת ניסיון מצטבר בהקמת יחידות דיור רבות, מתמחה ומובילה בנייה והקמת שכונות בקיבוצים וגאה להיות שותפה לבנייתן של קהילות איכותיות, צעירות, מגובשות ושוקקות חיים. צוות החברה מורכב מאנשי מקצוע בעלי ניסיון רב בתחום. החברה מקפידה על אמינות, מקצועיות, קשב רב לצרכי הקיבוץ והמשפחה, ליווי צמוד ואישי וייעוץ בתהליך הרכישה והבניה. שירותי החברה כוללים פתרונות המייצרים פתרון שלם וייחודי, מותאם לצרכי הקיבוץ ומנוהל באמצעות מנהלת משותפת עם הישוב, התחשבות בתשתיות הקיימות, בצרכי הישוב הוותיק, התחשבות במרחבי הנוף והטבע, תכנון קפדני, ביצוע בסטנדרטים גבוהים וליווי המשפחות מהשיחה הראשונה ועד לסיום הבניה בישוב, הופכים את הפרויקטים של החברה, למבוקשים ביותר.

לפרטים נוספים התקשרו

073-7599486