אתר הבית
בכדי להציג את התוצאות לחצו חפש
צפון והגליל צפון והגליל ירושלים והשפלה דרום והנגב

פרויקט קליטה לחברות בקיבוץ מסילות

אודות מסילות
קליטה לחברות במסילות

אודות הפרויקט קליטה לחברות בקיבוץ מסילות

ברוכים הבאים למסילות - קיבוץ פסטוראלי במרחק קצר מפארק המעיינות הציורי שבעמק המעיינות. הקיבוץ הממוקם כ-5 דק' נסיעה מרכבת העמק המאפשר גישה למרכזי תעסוקה ולעיר הגדולה. 400 תושבי מסילות נהנים מחיי קהילה מגוונים המשלבים תרבות, מסורת וחגיגת אירועים משותפים. הקיבוץ שומר על ערכי הערבות הדדית ומאפשר לכל חבר לקחת חלק בקבלת החלטות ולהיות מעורב בעיצוב חיי הקהילה. במסילות תמצאו מערכת חינוך איכותית ביותר הכוללת גנים מגיל 3 חוד' עד גיל 6 וביה"ס יסודי "רימון" הפועל על פי התפיסה ההומניסטית ושם דגש רב על קשר אישי בין מורים לילדים. בנוסף, פועלת מערכת חינוך בלתי פורמאלית שנותנת מענה גם בחופשות וחגים. במסילות תגלו מגוון שירותים קהילתיים כמו: מרפאה, ספריה, בריכת שחייה, מועדון לחבר מרכול, מגרש ספורט ועוד.

שכונת נחל הקיבוצים

קיבוץ מסילות קולט משפחות חדשות לחברות מלאה ומציע לכם להצטרף לשכונה החדשה שבתחומו. שכונת נחל הקיבוצים מציעה לכם 3 דגמים צומחים של בתים צמודי קרקע הנבנים על מגרשי חצי דונם. השכונה ממוקמת בסביבה ירוקה אל מול נוף פתוח של שדות ירוקים ופארק המעיינות הציורי. הקיבוץ נמצא באזור עדיפות א' מה שמקנה הנחה על מחיר הקרקע והטבות מס!

לשיחה לחצו או חייגו: 073-7599447

וידיאו

חברה מבצעת


חברת ''בית בקיבוץ'' הוקמה ע"י משקי הקיבוצים, במטרה לספק פתרונות נדרשים בתחום המימון והבניה לקיבוצים אשר עוסקים בצמיחה דמוגרפית. מאז הקמתה התבססה בתחום וכיום החברה מנהלת 28 פרויקטים, שכוללים קרוב ל 900 יחידות דיור לחברים חדשים בקיבוצים. הייחודיות של ''בית בקיבוץ'' נובעת משילוב של מודל עבודה המאפשר לקיבוץ להיות שותף מלא בתהליך התכנון, באמצעות ''מנהלת פרויקט'', ביחד עם יכולותיה היזמיות של ''בית בקיבוץ'' ובאמצעות איתנות פיננסית רחבה המקנה לה משקי הקיבוצים. ''בית בקיבוץ'' הינה חברה ''קיבוצניקית'' המבינה את הצרכים והתהליכים הקיבוצים לה נדרש כל קיבוץ העוסק בצמיחה דמוגרפית . ייחודיות זאת היא אשר הופכת את ''בית בקיבוץ'' לחברה אטרקטיבית ביותר. ''בית בקיבוץ'' מייצרת מענה אמיתי ובר ביצוע לצרכים השונים של הקיבוצים בתנועה הקיבוצית ובקיבוץ הדתי בתחום הבניה לחברים.

חשוב לדעת!

  • כל תושבי הקיבוץ זכאים לפטור מס בגובה 7% אשר מתורגם לחיסכון של אלפי שקלים בשנה למשפחה.
  • מסילות בתהליך סיום הליך שיוך מול רמ"י. המשמעות - כל בית בשכונה יירשם על שמה של המשפחה באופן פרטי!
  • הקיבוץ ממוקם באזור עדיפות א' המקנה סבסוד על מחיר הקרקע!

לפרטים נוספים התקשרו

073-7599447