אתר הבית
בכדי להציג את התוצאות לחצו חפש
צפון והגליל צפון והגליל ירושלים והשפלה דרום והנגב

פרויקט הרחבה בעתניאל

אודות עתניאל
הרחבה בעתניאל

אודות הפרויקט הרחבה בעתניאל

ברוכים הבאים לעתניאל - ישוב קהילתי דתי ומרכזי בדרום הר חברון בתחומו מתגוררים כ-1,000 תושבים. הישוב שוכן על הציר המרכזי בדרך האבות בין ירושלים לבאר שבע. היישוב מתאפיין באווירה דתית רוחנית ובקהילה פתוחה, וחלק מהותי מאופיו של הישוב הוא מערכת העזרה ההדדית המפותחת והענפה הקיימת בו בין תושביו. ילדי עתניאל מתחנכים במערכות חינוך נהדרות (כולל פעוטונים וגנים בתחומיו) ותושבי הישוב מטפחים את הרבגוניות המאפיינת אותו עם חיי קהילה תוססים. בתחומי עתניאל תמצאו בין היתר מרפאה, בריכה, גן משחקים, צרכניה, בית כנסת, מקווה, מגרש ספורט, ספרייה, בית מדרש ומכולת, ורב הישוב הינו הרב רא"ם הכהן המכהן גם כראש הישיבה ביישוב.

השכונה החדשה

עתניאל נמצא בשיאה של תנופת פיתוח וצמיחה ומזמין אתכם להצטרף לקהילה! השכונה החדשה ביישוב מציעה לכם הזדמנות אדירה לבית חדש במחיר ענק - דירת 4 חדרים מרווחת 117-112 מ"ר, עם גינה או מרפסת ענקית מ-722,000 ₪!

לשיחה עם נציג לחצו או חייגו: 073-7599456

חשוב לדעת!

  • תושבי היישוב נהנים מהטבת מס בגובה 12% המאפשרת למשפחה חיסכון של אלפי שקלים בשנה!

חברה מבצעת

תנועת ההתיישבות אמנה- על ידי חברת הבת שלה “בנייני בר אמנה” יוזמת ומובילה פרויקטים של בנייה למגורים ביישוביה וברחבי יישובי יש”ע. לבנייני בר אמנה עשרות פרויקטים ברחבי יו”ש, הגליל והנגב, ומוניטין בנייה של אלפי יחידות דיור. הקו המנחה את בנייני בר אמנה הוא בניית בתים צמודי קרקע, באיכות מעולה, בשיטת הבית הצומח. שיטה זו מתאימה הן לזוגות צעירים הנמצאים בראשית דרכם, והן למשפחות בעלות ילדים. בנייני בר אמנה, כיזם, מעסיקה את טובי החברות המתמחות בבניית שכונות צמודות קרקע, ומלווה את הפרויקטים השונים על ידי חברות הנדסיות המפקחות על התהליך בשלביו השונים. כחלק ממדיניות איכות השרות, ניסחה החברה אמנת שרות, המגדירה את תפיסת השרות החדשה ואת מחויבות בנייני בר אמנה כלפי לקוחותיה: שקיפות מלאה ואספקת מידע אמין, שרות זמין ויעיל של אנשי מקצוע, אדיבות והקשבה ללקוח, פתיחות לרעיונות חדשים, תמיכה במפעל ההתיישבות ומעל לכל- התחייבות לבניה ולפיתוח ברמה גבוהה.

לפרטים נוספים התקשרו

073-7599456