קיבוץ רמת דוד, עמק יזרעאל

רמת דוד, קיבוץ חילוני בעמק יזרעאל

שייך למועצה אזורית עמק יזרעאל

סוג: קיבוץ

אופי הישוב: חילוני

איזור עדיפות: 3

צור קשר עם רמת דוד
שם מלא
*
דוא”ל
טלפון
*
הערות
url
https://www.homee.co.il/רמת-דוד/
אני מסכימ/ה לקבל חומר שיווקי מאתר הבית
  • טלפון04-6549012
  • טלפון נוסף04-6440611

אודות רמת דוד

קיבוץ רמת דוד הינו קיבוץ חילוני השוכן בעמק יזרעאל. מדובר ביישוב אשר נמצא בליבו של אחד האזורים היפים ביותר במדינה. הקיבוץ שייך למועצה האזורית עמק יזרעאל ולתנועה הקיבוצית. הוא נקרא על שמו של ראש ממשלת בריטניה בעת הצהרת בלפור – דיוויד לויד ג'ורג'. הקהילה המתגוררת בקיבוץ נחשבת לקהילה איכותית ביותר אשר מרכיבים אותם ישראלים מכל גווני החברה בארץ. מדובר בשילוב של עולים וותיקים, לצד משפחות חדשות מול חברי דור המייסדים ובני משפחותיהם.
החיים העשירים בקיבוץ רמת דוד, והרמה התרבותית והחינוכית הגבוהה השורה על המקום, הופכים את הקיבוץ למבוקש מאין כמוהו. כבר עם הכניסה בשערי רמת דוד, עולה באפו של המבקר ריחה של ארץ ישראל הישנה והטובה. הקהילה במקום התפרסמה לאחרונה כאשר 17 חברי קיבוץ השתתפו בינואר 2012 בתחרות הטריאתלון הארצית באילת (ביחד עם כ-150 מעודדים ומעודדות מהקיבוץ אשר הגיעו עד לעיירת הנופש הדרומית בכדי לתמוך בחבריהם).
אין ספק כי השאיפה למצוינות ולהגשמה עצמית, אשר מהווים את אבני היסוד מאחורי הקהילה בקיבוץ רמת דוד, יצרו את התמהיל להישג הנ"ל. חברי רמת דוד מצטיינים לא רק בספורט אלא גם בהשתלבות במוקדי תעשייה, פיתוח ויצירתיות, שמירה על אורח חיים בריא ואיכות חיים שאין כמוה במקומות אחרים בישראל.

קליטה
הקיבוץ אינו קולט כיום חברים ומשפחות חדשות.