אתר הבית בפייסבוק
אתר הבית
בכדי להציג את התוצאות לחצו חפש
צפון והגליל צפון והגליל ירושלים והשפלה דרום והנגב

פרויקט הרחבה בשני ליבנה

אודות שני ליבנה
הרחבה בשני ליבנה

אודות הפרויקט הרחבה בשני ליבנה

ברוכים הבאים לשני לבנה - יישוב קהילתי פסטוראלי ומיוחד הממוקם בלב יער יתיר היפהפה. שני לבנה ממוקם במרחק של 15 דק' בלבד מכביש 6 ו כ-30 דק' מבאר שבע ובתחומו מתגוררים כ-550 תושבים. ילדי היישוב נהנים ממערכות חינוך מצוינות, כולל פעוטון וגני ילדים בתוך היישוב, ובתחומיו תמצאו מגוון שירותים קהילתיים נהדרים כמו בריכה, מרכז קהילתי, ספרייה, שירותי מרפאה, בית כנסת ועוד. בנוסף נהנות המשפחות מחיי קהילה פעילים, טיולי משפחות חוגים ועוד.

שכונת המגורים החדשה

היישוב ממשיך בתנופת הבנייה והקליטה בתחומו, ובתחומי השכונה החדשה מוצעים לשיווק בתים בגודל 120 מ"ר (4 חד') הנבנים על מגרשי חצי דונם רק ב- 1,079,000 ש"ח! אז אם אתם משפחה איכותית המחפשת קהילה חמה ומתחדשת, איכות חיים ועולם תרבות ופנאי עשיר, אם אכפת לכם מחינוך ערכי ברמה גבוהה, אם אתם מעוניינים לגור בבית פרטי ומפנק במחיר מעולה, צרו קשר ובואו לסיור!

לשיחה לחצו או חייגו: 073-7599407

מפרט טכני

  • ציפוי אבן. דלת פלדלת בכניסה לדירה. פעמון כניסה. דלתות פנדור / (שוו"ע). שימוש באלמנטים עיצוביים.
  • מפסקי גביס. חשמל דירתי 25*3. הכנה למזגנים ע"י נקודות חשמל. שעון שבת.
  • ברזי פרח של חמת / (שוו"ע). אסלות תלויות ומיכלים סמויים. דוד מים 200 ליטר. ארונות אמבטיה עם כיור מובנה.
  • שיש אבן קיסר. 2 כיורים במטבח בהתקנה שטוחה. הכנה למדיח כלים. ארונות מטבח מעץ סנדוויץ'.
  • ריצוף 60*60 במרחב הציבורי. ריצוף 60*60 בחדרים.
  • חלונות אלומיניום, זכוכית בידודית כפולה. תריסי אלומיניום עם בידוד תרמי. תריס חשמלי בסלון. רשתות בכל הפתחים. 2 חניות בתוך המגרש. שבילים ומעקות לפי הצורך.

חשוב לדעת!

המשפחות החדשות ייהנו מהנחת מס בגובה 7% (עד להכנסה של 132,000 ש"ח) אשר מתורגמת לחיסכון של אלפי שקלים בשנה!

חברה מבצעת

תנועת ההתיישבות אמנה – על ידי חברת הבת שלה "בנייני בר אמנה" יוזמת ומובילה פרויקטים של בנייה למגורים ביישוביה וברחבי יישובי יו"ש. לבנייני בר אמנה עשרות פרויקטים ברחבי יו"ש, הגליל והנגב, ומוניטין בנייה של אלפי יחידות דיור. הקו המנחה את בנייני בר אמנה הוא בניית בתים צמודי קרקע, באיכות מעולה, בשיטת הבית הצומח. שיטה זו מתאימה הן לזוגות צעירים הנמצאים בראשית דרכם, והן למשפחות בעלות ילדים. הבתים ברובם נבנים עם מעטפת לקומה השנייה המאפשרת לזוגות להרחיב את ביתם ואף להכפיל את שטחו בעלויות נמוכות יחסית, בקלות וללא הפרעה להמשך מהלך החיים התקין בבית או בשכונה. לתושבי היישוב ולמשתכנים הפוטנציאליים יש משקל רב בהכרעה על דגם הבית, מבנה השכונה ושאר הגורמים המושפעים ברובם מאופיו של היישוב. בנייני בר אמנה, כיזם, מעסיקה את טובי החברות המתמחות בבניית שכונות צמודות קרקע, ומלווה את הפרויקטים השונים על ידי חברות הנדסיות המפקחות על התהליך בשלביו השונים. כחלק ממדיניות איכות השרות, ניסחה החברה אמנת שרות, המגדירה את תפיסת השרות החדשה ואת מחויבות בנייני בר אמנה כלפי לקוחותיה: שקיפות מלאה ואספקת מידע אמין, שרות זמין ויעיל של אנשי מקצוע, אדיבות והקשבה ללקוח, פתיחות לרעיונות חדשים, תמיכה במפעל ההתיישבות ומעל לכל- התחייבות לבניה ולפיתוח ברמה גבוהה.

לפרטים נוספים התקשרו

073-7599407