אתר הבית
בכדי להציג את התוצאות לחצו חפש
בעלי מקצוע בצפון והגליל בעלי מקצוע בצפון והגליל בעלי מקצוע בירושלים והשפלה בעלי מקצוע בדרום והנגב

מיכל סיאורנו אדריכלות&עיצוב פנים

"בעיצוב פוסעים יחד הראש היד והלב"
(ג'ון ראסקין)


אודות
מיכל סיאורנו מתמחה מזה למעלה מ-19 שנה בתכנון ועיצוב בתים פרטיים, פרויקטים בהרחבות קהילתיות במושבים וקיבוצים, הסדרת נחלות, שיפוצים, תכנון מוסדות ציבור ועוד והינה בוגרת מכללת רופין ובעלת תואר הנדסאי באדריכלות ועיצוב פנים. כמו כן, מיכל מוסמכת מטעם מכון התקנים (על פי תקן 5281) ללוות פרויקטים לבנייה ירוקה. היא מציבה את הלקוח בראש סדר העדיפויות, והגישה מתאפיינת במתן יחס אישי וליווי צמוד. זאת, מתוך מטרה להביא לידי ביטוי בכל שלבי הבנייה את צרכיו, חלומותיו ותקציבו של הלקוח. המשרד מטפל בפרויקטים מתחילתם ועד סופם, כולל התנהלות מול הרשויות עד לקבלת היתר בנייה ושילוב ניסיון וידע מקצועי. התכנון האדריכלי מחבר יצירתיות עם סגנון ומוביל לתכנון חללים פונקציונאליים ואסתטיים. משרדנו מתגאה בכך שהוא מתכנן מבנים אשר משרתים את האדם ומתכתבים עם הסביבה.

 


תהליך העבודה
המטרה של משרדנו בתהליך הבנייה היא להעניק ללקוח חוויה נעימה לכל אורך הדרך ובכל שלבי הפרויקט השונים.
היות וכל לקוח שונה מקודמו, והיות וכל בית צריך להתאים בראש ובראשונה לדייריו וסביבתו, העבודה תמיד מתחילה מדף לבן ונקי. אנו לוקחים בחשבון את כל הפרמטרים הרלוונטיים לפרויקט ומחברים אותם לכדי יצירת קונספט.

בנייה ירוקה וחכמה
במרחב הכפרי, החשיבות לגבי בנייה ירוקה נאמרת ביתר שאת. זאת, משום שמבנים צמודי קרקע בהתיישבות צריכים להתכתב עם הסביבה גם במהותם וגם בבסיסם. אי לכך, במשרד האדריכלים מיכל סיאורנו ניתן דגש רב על אלמנטים והצללות לפי התחשבות במסלול השמש, מעטפת המבנה לבידוד תרמי ועוד. כמו כן, ניתנת גם התייחסות למגרש המיועד בנושאים כגון מבנה טופוגרפי, אור טבעי וכו'.

שמירה על התקציב ועל לוחות הזמנים
אחד הפרמטרים החשובים ביותר להצלחת פרויקט אדריכלי הוא עמידה בתקציב. שמירה אדוקה על תקציב ולוחות זמנים היא מהכלים המרכזיים בארגז הכלים של המשרד והדברים באים לידי ביטוי הן בתכנון אדריכלי ברמה גבוהה והן בשימוש בחומרי הבנייה הטובים ביותר.

לשיחה לחצו או חייגו: 073-7599418

צור קשר עם מיכל סיאורנו אדריכלות&עיצוב פנים

  • שם איש קשר:סטודיו
  • טלפון073-7599418

שם מלא
*
דוא”ל
*
טלפון
הערות
url
https://www.homee.co.il/אדריכלים/מיכל-סיאורנו-אדריכלות-עיצוב-פנים
אני מסכימ/ה לקבל חומר שיווקי מאתר הבית