אתר הבית
בכדי להציג את התוצאות לחצו חפש
צפון והגליל צפון והגליל ירושלים והשפלה דרום והנגב

ריהוט משרדי

החלטתם להצטרף לטרנד העולמי של עבודה מהבית? כל הכבוד! זה הזמן לבנות לעצמכם משרד ביתי לתפארת. רוצים לדעת איך בוחרים ריהוט משרדי לחדר עבודה ביתי? לפניכם המדריך המקוצר לרכישת כיסאות ושולחנות משרד...

עבודה מהבית, על שלל יתרונותיה, הופכת לנפוצה יותר ויותר. בעולם אינטרנטי ומקוון, אשר מאפשר תקשורת יעילה ואפקטיבית, רבים זיהו זה מכבר את הפוטנציאל אשר טמון במשרד ביתי. לדוגמא, הלשכה הלאומית למחקר כללי בארה"ב, אשר עורכת מחקרי עומק עבור משרדי האוצר והעבודה האמריקאים, פרסמה במרץ 2013 דו"ח העוסק בנושא. ממצאי המחקר העלו כי כ-13% מהעובדים במשק האמריקאי יכולים לבצע את מלאכתם נאמנה גם מבלי להתרחק מחדר השינה.

יתרה מכך, הלשכה הלאומית למחקר הוסיפה וקבעה מפורשות כי מדובר ביתרון משמעותי עבור המעביד. זאת, משום שהוכח כי תפוקתו של עובד מהבית גדולה בכ-15% מתפוקתו של עובד הנמצא במשרדי החברה. בישראל, עבודה מהבית מאפיינת עובדים שכירים, עצמאיים, פרילנסרים ועוד. אם גם אתם החלטתם לעשות את הצעד, ולפתוח משרד ביתי, אתם בהחלט לא לבד. לפניכם מדריך מקוצר לבחירת ריהוט משרדי מבחינת כסאות ושולחנות לחדר העבודה הביתי. מומלץ לרכוש את הריהוט בחנויות המתמחות בריהוט משרדי על מנת להתרשם ממגוון רחב של פריטי הריהוט הדרושים לכם. ניתן למצוא חנויות לריהוט משרדי בצפון, בדרום או במרכז הארץ.
 

ריהוט משרדי

 


  • מחקר: כ-13% מהעובדים במשק האמריקאי יכולים לבצע את מלאכתם נאמנה גם מבלי להתרחק מחדר השינה.
  • ממ"ד? מחסן? עליית גג? חדר שינה? נישה בסלון? לא משנה היכן אתם עומדים למקם את המשרד שלכם, חשוב שתיקחו את המידות המדויקות של המקום.
  • הקפידו לבחור כסא משרדי בו אתם מרגישים בנוח. אל דאגה, כסאות משרד, בניגוד לכסאות "רגילים", מגיעים בדרך כלל עם מערכת גב מובנית המספקת תמיכה מושלמת לגוף.
  • בעוד שולחנות משרדיים מעץ משתלבים כמעט בכל מתחם, שולחנות בצבעים אחרים צריכים להתכתב עם הריהוט המשרדי הנוסף בחלל.

בחירת ריהוט משרדי בהתאם לתכנון


משרד ביתי, בדומה למשרד חיצוני, חייב להיות מתוכנן בקפידה. על פי רוב, מדובר בחלל בבית אשר מיועד לעבודה ועל כן הוא צריך להיות פונקציונאלי לחלוטין. כמו כן, משרדים ביתיים אינם זקוקים למרחב רב והם בדרך כלל ממוקמים בחדרים קטנים יחסית. אי לכך, בחירת ריהוט משרדי חייבת להיעשות תוך כדי ניצול מקסימלי של החלל. בשלב ראשון, ועוד בטרם אתם רוכשים ריהוט משרדי, עליכם לבחור את מיקום המשרד בבית. ממ"ד? מחסן? עליית גג? חדר שינה? נישה בסלון? לא משנה היכן אתם עומדים למקם את המשרד שלכם, חשוב שתיקחו את המידות המדויקות של המקום.

כעת, עליכם לבחור את הקו העיצובי אשר יוביל את משרדכם. למשל, תוכלו לעצב משרד מודרני עם ריהוט בגימור ישר ונקי, או ללכת על עיצוב משרד בסגנון צבעוני יותר. הכל כמובן בהתאם לאופי וסוג העסק. מיותר לציין כי בחירת ריהוט משרדי עבור מתכנת איננה זהה לבחירת ריהוט משרדי לטובת אדריכל. כעת, אנחנו עוברים לחלק הנחמד – בחירת הריהוט. היות ובחירת ריהוט משרדי היא מלאכה מורכבת אשר דורשת התייחסות למגוון פרמטרים, הרשימה שלפניכם תתמקד בבחירת הכיסאות והשולחנות.

בחירת כיסא משרדי

כיום, כאשר אתם בוחרים כסא משרדי, אתם עומדים בפני מבחר מרשים ביותר של דגמים, עיצובים, צבעים וחומרי גלם. על פי רוב, כסאות משרדיים הם כסאות אשר עשויים מעור או מבד דמוי עור. בעת בחירת כסא משרדי או כסא מנהלים, חשוב להתאים את הכסא לגובה השולחן ולגובה שלכם. כמו כן, זכרו כי אתם עומדים לבלות במשרד שעות רבות בכל יום. אי לכך, הקפידו לבחור כסא משרדי בו אתם מרגישים בנוח. אל דאגה, כסאות משרד, בניגוד לכסאות "רגילים", מגיעים בדרך כלל עם מערכת גב מובנית המספקת תמיכה מושלמת לגוף.

מבחינת צבעים, ניתן למצוא כיום כסאות משרד בצבעים מגוונים. בעבר, מרבית הכסאות היו שחורים או בעלי גוון חום עמוק. לשמחתנו, ימים אלה חלפו עברו להם. נכון, כסאות משרד שחורים עדיין שולטים בכיפה. עם זאת, אם בא לכם משהו קצת שונה, אל תחששו ללכת על סגנון מיוחד ולבחור כסא משרדי בצבעים אחרים (אדום, ירוק, כחול וכדומה). הקפידו שצבעי הכסא יתאימו לצבעים אשר מנחים את הקו העיצובי במשרד הביתי. כמו כן, כאשר אתם בוחרים כסא משרדי, חשוב שתעשו זאת במקביל להתאמתו לשולחן (ולהיפך). 
כסא מנהלים כסא משרדי

בחירת שולחן משרדי

השולחן המשרדי הוא הלב הפועם של עבודתכם בבית. בעת בחירת שולחן משרדי, חשוב להקפיד על המידות המדויקות בחלל המיועד. זכרו כי משרד ביתי איננו מעוצב על השולחן לבדו. עליכם לתכנן מראש את התאמת השולחן עם ריהוט משרדי נוסף (למשל – מעמד למדפסת, ארוניות, מדפים, לוח מחיק וכמובן – כסא משרדי). באשר לבחירת הצבע, שולחנות משרדיים מגיעים במגוון רחב של גוונים אופציונאליים. בעוד שולחנות משרדיים מעץ משתלבים כמעט בכל מתחם, שולחנות בצבעים אחרים צריכים להתכתב עם הריהוט המשרדי הנוסף בחלל. במידה ואתם מקימים משרד ביתי אשר דורש ממכם גם חיסכון במקום, תוכלו לבחור שולחנות משרדיים עם מגרות, ארוניות או חללים בנויים בתוכם. כך, תוכלו לנצל באופן מקסימלי את השטח, ותיהנו גם מנגישות נהדרת לציוד המשרדי.

לסיכום,

בחירת ריהוט היא החלק החשוב ביותר בעת הקמת משרד ביתי. שימו לב, כאשר המשרד ממוקם בבית, מומלץ להפריד בין העיצוב הביתי לבין העיצוב במשרד. זאת, בכדי להקנות לכם תחושה של "חדר עבודה" המופרד ממרחב המגורים. מיותר לציין כי גם כאשר קווי העיצוב שונים זה מזה, ניתן לבחור בסגנונות משיקים השומרים על האחידות העיצובית בבית. הקפידו לתכנן את המשרד בקפידה, מא' ועד ת', ואל תפספסו את שלב המידות והתאמת הצבעים. צרו לעצמכם סביבת עבודה נקייה אשר תוכלו לשדר בה תמיד "עסקים כרגיל".

כתבות נוספות בנושא:

כמה כסף - הסכום שתוציאו על הבית עוד לפני הבנייה

מעוניינים לרכוש מגרש ולבנות עליו בית? מזל טוב. אבל האם אתם יודעים כמה תוציאו עוד לפני שתחל הבנייה?

ביקושי שיא אל מול פשיעה משתוללת - צומת הדרכים של הנגב, 2021

הסיפור של הנגב הוא סיפור ארצישראלי קלאסי: הצלחות אדירות לצד אוזלת יד בואכה רפובליקת בננות. אולם הגיע הזמן להעניק לו קצת שקט ושלווה

ביהמ"ש העליון קבע: נחלה בשימוש מסחרי - תוחזר למדינה

בהחלטה תקדימית, קבע שופט בית המשפט העליון דוד מינץ, כי נחלה חקלאית שנעשה בה שימוש מסחרי נרחב, תוחזר למדינה.