אתר הבית
בכדי להציג את התוצאות לחצו חפש
צפון והגליל צפון והגליל ירושלים והשפלה דרום והנגב

הכי רחוק מסלוגן - בתי אמנה בונה את הכפר

בבדיקה", סדרת כתבות חדשה תבדוק עבורכם מגוון פרויקטים הפונים לקהלים שונים. הפעם על מוקד, "בתי אמנה" המתגאה בהקמת שכונות בכל הארץ, ובעיקר במרחב הכפרי


כמעט כל מי שמתעניין או יתעניין בעתיד במעבר למרחב הכפרי לא יוכל שלא להיתקל בחברת בתי אמנה, חברת הבנייה היזמית של תנועת ההתיישבות אמנה המקדמת כ-70 פרויקטים התיישבותיים בכל רחבי הארץ. בעיקר נכון הדבר לרחבי יהודה ושומרון אך גם בישובים הנמצאים ביישובים ואזורים קצרין בגולן, בנימין, בקעת הירדן והנגב כדוגמת היישוב הקהילתי סנסנה. בתי אמנה מתמחה בעיקר ביישובים כפריים ובפרט בהובלת פרויקטים של בתים צמודי קרקע. יחד עם זאת, בשנים האחרונות החברה עוסקת גם במיזמים של בניה רוויה של קומפלקסים בעלי 6 יחידות דיור וכן של בנייני דירות הכוללים מעליות, מחסנים ועוד.

"חברת בתי אמנה מתמחה בתכנון למשפחה הישראלית, מכירה את הבית הישראלי, יודעת לענות על צרכיו ולהתאים עצמה למאפייניו הייחודים של קהל היעד אליו מכוון היישוב", אומר אלון פרבשטיין, סמנכ"ל שיווק ושירות לקוחות בחברת בתי אמנה, "כמובן שאנחנו גם מתעדכנים בדרישות המתקדמות ביותר של רוכשי הבתים ועומדים בהן מא' עד ת'".

מעורבות בכל המגזרים

על מנת למצב עצמה כיזמית מובילה בענף בניית השכונות צמודות הקרקע, בתי אמנה משתפת פעולה בכל אחד מהפרויקטים שלה עם הגורמים המובילים בתחום, ומשלבת את החברות הטובות ביותר לבנייה צמודת קרקע. החברה מפקחת על התנהלות הפרויקט משלב התכנון, דרך עליית הדחפורים לשטח ועד סיום אכלוס השכונה ומתן השירות ללקוחות.

בתי אמנה, שהינה חלק מתנועת ההתיישבות אמנה, מעורבת בפרויקטים למגוון קהלים המעוניינים ביישובים חילוניים בלבד, דתיים-מסורתיים ומעורבים. בנוסף, מתמחה החברה בפתרונות לציבור החרדי. ההיכרות המעמיקה הזו עם הפסיפס הישראלי הופכת אותה לאחת החברות היחידות בישראל שיודעת "לדבר בכל השפות".  וכמו תמיד, סקרנו עבורכם מספר פרויקטים מעניינים המובלים כיום על ידי החברה.

פרויקט ריחן

מושב ריחן החילוני ממוקם כ-45 דק' נסיעה מתל אביב, והוא נחשב ליישוב הכפרי הקרוב ביותר לעיר החדשה חריש, מה שיעניק לתושבי המושב גישה נהדרת לכל היצעי עיר גדולה. המושב משקיף על נוף מדהים של שמורת הטבע יער ריחן, ובמקום מתגוררת אוכלוסייה של כ-250 תושבים המרכיבים ביחד קהילה מגובשת. ביום שישי, ה-10.2 ייערך במושב יום מכירות מיוחד בו יוצעו 3 הבתים האחרונים בפרויקט במחיר מיוחד של 1,204,000 ש"ח.

מה מציע הפרויקט:
• מספר הדירות בפרויקט: 24
• סוג הבתים: בתים צמודים קרקע.
• גודל הבית: 120 מ"ר בנוי על מגרשים בני 500 מ"ר + אישורי הרחבה ל-30 מ"ר נוספים.
• עלות: -1.204 מיליון שקלים (עד לתאריך ה 10.2).

היצע דיור אטרקטיבי ומיקום מצוין. פרויקט ריחן (הדמיה: חברת בתי אמנה)


פרויקט ניל"י

ניל"י הוא יישוב קהילתי בעל אופי חילוני המציע איכות חיים באווירה כפרית עם קהילה מגובשת ונעימה. היישוב נהנה ממיקום מצוין, סמוך לעיר מודיעין (כ-7 דק' נסיעה), בדיוק באמצע הדרך בין ירושלים לתל אביב (30-35 דק' לכל כיוון) וכ-15 דק' מכביש 6 (מחלף בן שמן).
• מספר הבתים בפרויקט: 38 בתים דו-משפחתיים צמודי קרקע.

מה מציע הפרויקט:
• מספר הבתים בפרויקט: 38 בתים דו-משפחתיים צמודי קרקע.
• סוג הדגמים בפרויקט: דגמי 5 ו-6 חדרים.
• גודל הבית: 145 מ"ר + 40 מ"ר מעטפת.
• עלויות: החל מ-1.67 מיליון ₪.

גישה מהירה לאזורי התעסוקה במרכז. פרויקט ניל"י (הדמיה: חברת בתי אמנה)


עוד במדור: בית חדש במיליון ש"ח? מסתבר שזה עדיין אפשרי >


פרויקט טלמון

טלמון הוא מהיישובים המבוקשים והמעניינים ביותר באזור מודיעין. יישוב קהילתי עם אוכלוסייה דתית-לאומית שממוקם במרחק קצר מירושלים והמרכז (כ-35-40 דק') וכן קרוב למחלף בן שמן (כביש 6). קהילת טלמון מורכבת מתמהיל מגוון של הציבור הדתי-לאומי ובמקום מתגוררים צברים, עולים חדשים, בני ישיבות ההסדר, מיטב בוגרי מערכת החינוך הדתית ויוצאי יחידות מובחרות.

מה מציע הפרויקט:
• מספר הדירות בפרויקט: 56 יחידות דיור.
• סוג הדירות: 4 מבנים לבנייה רוויה שבכל אחד 14 דירות בחלוקה של 3.5, 4 ו-5 חדרים.
• גודל הבית: כ-130 מ"ר.
• עלויות: החל מ-870,000 שקלים

התעניינתם במעבר לכפר? כנראה נתקלתם בפרויקטים של אמנה. פרויקט טלמון (צילום: יעקב חובב)


פרויקט מעלה לבונה

מעלה לבונה הוא יישוב קהילתי ותיק, מגוון, יציב ומטופח. ביישוב מתגוררת אוכלוסייה איכותית ביותר של בני הציבור הדתי-לאומי ומהמקום נשקף נוף עוצר נשימה. היישוב נמצא דרום-מזרחית לאריאל (בתוך גוש אריאל) וקרוב כ-30 דק' נסיעה גם לירושלים וגם לאזור המרכז.

מה מציע הפרויקט:
• מספר הדירות בפרויקט: 20
• סוג הדירות: מגוון דירות 4 חדרים.
• גודל הבית: כ-110 מ"ר + גינה, מרפסת ואופציה להרחבה.
• עלויות: החל מכ-759,000 שקלים.

מציע נוף עוצר נשימה וקרבה לירושלים. פרויקט מעלה לבונה (הדמיה: חברת בתי אמנה)


פרויקט יפית

יפית הוא מושב קסום אשר עטוף בנוף מדברי עוצר נשימה וממוקם למרגלות הסרטבה בבקעת הירדן. זהו מושב ותיק בן כ-40 שנה אשר עובר מתיחת פנים ומרחיב את הקהילה המגובשת שלו עם פתיחות רבה למשפחות חדשות. אוכלוסיית יפית היא אוכלוסייה חילונית בעיקרה והמושב נמצא בסמוך למרכזי קניות ופנאי וילדיו משתלבים במערכות החינוך המצוינות של מועצה אזורית בקעת הירדן.

מתאים למחפשי פסטורליה וקהילה מיוחדת. מושב יפית (צילום: מושב יפית)


"בבדיקה", כתבה שנייה בסדרה - החברה שהגדירה מחדש את הקליטה לקיבוץ

כתבות נוספות בנושא:

המשפחות שחזרו הביתה

למרות שהוא ממוקם במרחק פסיעה מאחד האזורים הכי יפים בארץ, מוקף במעיינות של מים מתוקים, סוד הקסם של נווה איתן הוא קודם כל האנשים שמרכיבים אותו

המספרים והסיפורים המעניינים מאחורי הבחירות לרשויות

ראשי מועצה וותיקים מפנים את כיסאם, נשים כובשות את הפסגה, ואפילו סיבוב שני בגלל מאית האחוז. הבחירות למועצות האזוריות הבטיחו וקיימו

התחדשות עירונית ובנייה לגובה: כך יראה הקיבוץ בעוד עשור?

אמנם פרויקט תמ"א 38 בקיבוץ נשתמע כרגע דמיוני, אך האם אנו נמצאים לפני שינוי דרמטי בנוף הדיור הקיבוצי?