אתר הבית
בכדי להציג את התוצאות לחצו חפש
צפון והגליל צפון והגליל ירושלים והשפלה דרום והנגב

מכונות קפה אוטומטיות לבית ולמשרד

מכונת קפה מקצועית הפכה לאחד האלמנטים הפופולאריים ביותר במטבח המודרני. זאת, בזכות עלותן האטרקטיבית של מכונות הקפה, וההתפתחות בתרבות האספרסו בישראל...

תרבות האספרסו האיטלקי כבשה בסערה גם את הקהל הישראלי. נדמה כי הימים בהם קפה הפוך (או קפוצ'ינו, בשפת המקור) היה מנת חלקם של מעטים, חלפו עבור מן העולם. כיום, ישראלים רבים ממש לא מסוגלים לפתוח את הבוקר ללא כוס קפה משובחת. עד לאחרונה, אספרסו אמיתי היה זמין עבורנו רק בבתי קפה. כעת, הקסם נכנס אל תוך הבית. רבים רוכשים לביתם מכונת קפה מקצועית אשר מאפשרת להם ליהנות בכל שעה מכוס אספרסו עם הארומה והטקסטורה האהובות.
 

האם ידעתם שישראלי ממוצע בגיל 30-50 שותה בכל יום ארבע כוסות קפה? האם שיערתם שגם ישראלים צעירים יותר, בגילאי 15-30, לא מוותרים על שתי כוסות קפה יומיות בממוצע? ובכן, הדברים ברורים. הקפה הפך לחוויה ישראלית כחול-לבן. מכאן, ניתן להבין את הפופולאריות הרבה של מכונות הקפה המקצועיות. כיום, בשל הביקוש הרב, משווקות בישראל מכונות קפה בשלל רמות ובמגוון סגנונות. למשל, מכונות קפה מקצועיות אשר מאפשרות לכם להקציף חלב כמו ברמנים אמיתיים, או מכונות אשר תעשנה את כל העבודה בלחיצת כפתור. להלן המדריך הקצר לבחירת מכונת קפה למשרד או לבית. 

 

  • האם ידעתם שישראלי ממוצע בין גיל 30-50 שותה בכל יום ארבע כוסות קפה? האם שיערתם שגם ישראלים צעירים יותר, בגילאי 15-30, לא מוותרים על שתי כוסות קפה יומיות בממוצע?
  • מכונת קפה ידנית היא מכונת קפה אשר מזכירה במידה מסוימת את מכונות הקפה הראשונות. זוהי מכונה שמגיעה בדרך כלל בעיצוב רטרו והיא פופולארית במיוחד בקרב חובבי קפה מושבעים.
  • מכונות קפה חצי אוטומטיות הן מכונות קפה אשר מצד אחד מפיקות את האספרסו בלחיצת כפתור, ומצד שני מעניקות למכין הקפה אפשרות להקציף את החלב באופן עצמאי.

 

מכונות קפה אוטומטיות לבית ולמשרד

 

מכונת קפה ידנית
 

מכונת קפה ידנית היא מכונת קפה אשר מזכירה במידה מסוימת את מכונות הקפה הראשונות. זוהי מכונה שמגיעה בדרך כלל בעיצוב רטרו והיא פופולארית במיוחד בקרב חובבי קפה מושבעים (הרואים בקפה אמנות וחוויה קולינארית). יתרונותיה של מכונת הקפה הידנית טמונים בשליטה המוחלטת שהיא מעניקה לכם על תהליך הכנת הקפה והתוצר הסופי.
 

לחץ המים במכונה מסופק על ידי בוכנה ולא באמצעות משאבה חשמלית כמו במכונות קפה מודרניות. כמו כן, המכונה מאובזרת במחוון טמפ' אנלוגי ודוד מים חמים. הפעלתה נעשית באופן ידני ומביני עניין סבורים כי זוהי חווית הקפה האקסקלוסיבית והאולטימטיבית. עם זאת, מכונות קפה ידניות ידועות בדרך כלל בעלותן היקרה ביחס לדגמים האוטומטיים.
 

מכונת קפה אוטומטית
 

מכונת קפה אוטומטית היא מכונת קפה אשר נפוצה בעיקר בבתים פרטיים ובמשרדים. זוהי מכונה אשר מאפשרת לכם להכין כוס קפה משובחת בלחיצת כפתור בלבד. פעמים רבות, בעלי עסקים אשר מבקשים לרכוש מכונת קפה למשרד בוחרים בדגמים האוטומטיים. זאת, משום שהם נגישים יותר, נקיים יותר ואינם דורשים התעסקות מיותרת מצד העובדים והלקוחות.
 

ישנן מכונות אוטומטיות אשר מאפשרות למכין הקפה להקציף את החלב באופן עצמאי, אם באמצעות מקציף ייחודי ואם על ידי הקצפה כחלק מתהליך הכנתה של כוס הקפה. בנוסף, מכונות אוטומטיות הן מכונות קפה מקצועיות אשר מאפשרות לכם לקבוע פרמטרים שונים כגון כמות המים, סוג המשקה וחוזק הקפה. על פי רוב, הן מגיעות גם עם מיכל אשפה מובנה ומאפשרות ניקוי ושטיפה ללא התעסקות מסובכת.
 

מכונות קפה חצי אוטומטיות
 

מכונות קפה חצי אוטומטיות הן מכונות קפה אשר מצד אחד מפיקות את האספרסו בלחיצת כפתור, ומצד שני מעניקות למכין הקפה אפשרות להקציף את החלב באופן עצמאי. לעיתים על בסיס מקציף ייעודי, ולעיתים באמצעות "סטימר" אשר ממוקם בצדה של המכונה. בניגוד למכונות הקפה האוטומטיות, מכונת קפה חצי אוטומטית מאפשרת להגיע לרמת דיוק גבוהה אך ללא החסרונות של המכונות הידניות.
  

זהו גם הדגם הפופולארי ביותר מבחינת מכונות קפה ביתיות. מכונות קפה חצי אוטומטיות הן בדרך כלל מכונות קטנות המתאימות באופן מושלם למטבחים פרטיים. הן נוחות לתפעול ומפיקות קפה ברמה גבוהה ביותר. למעשה, הן גם הידידותיות ביותר מבין כל סוגי מכונות הקפה המקצועיות וזאת מבחינת תצוגה אלגנטית ומחירים אטרקטיביים. חשוב להדגיש, ניתן לרכוש כיום מכונות קפה חצי אוטומטיות במגוון רמות. זאת, כתלות באיכות המוצר והתכונות הנלוות שלו.
  

מכונות קפה אוטומטיות לבית ולמשרד

 

לסיכום,
 

רכישת מכונת קפה פרטית לבית או למשרד הפכה לנפוצה יותר ויותר. כיום, ישראלים רבים אינם זקוקים עוד לבית קפה בכדי ליהנות מכוס משובחת בכל שעה ושעה. מכונות אלה נחשבות לפופולאריות מאד בבתים פרטיים, משרדים, מוסדות ציבוריים, חנויות, בתי עסק ועוד. ניתן למצוא מבחר מרשים של מכונות קפה המתאימות לצרכנים מגוונים. למעשה, אפילו אם אינכם חובבי קפה מושבעים, סביר להניח שלאחר שתרכשו מכונת קפה לבית, תתמכרו גם אתם לחוויה.

כתבות נוספות בנושא:

הפנים המרעננות של המושבים

עם אלפי "מושבניקים" חדשים בכל שנה והרחבות שעתידות להכפיל את עצמן בשנים הקרובות, מושבי ישראל אמנם בפריחה קהילתית אך כמו גם הבירוקרטיה

קלטו את משפחת לויט

משפחת לויט חיפשו שינוי:מרחבים, חינוך,טבע, ובעיקר קהילה.כמשפחה. והם מצאו אותו בקיבוץ בנגב המערבי. הנה הסיפור שלהם