אתר הבית
בכדי להציג את התוצאות לחצו חפש
צפון והגליל צפון והגליל ירושלים והשפלה דרום והנגב

משטחי גומי פתרון - מושלם לעיצוב הבית והחצר

בעולם המודרני בו אנו חיים, אנו רגילים לחיות חיים מאוד נוחים שלא מאלצים אותנו ללכת לתקן כל דבר שמתקלקל, כי הרי למה לתקן אם ניתן לקנות אחד אחר בערך באותו מחיר

08.09.15

כאשר נהרסות לנו הנעליים, אנו נלך לחנות נעליים ונרכוש נעליים חדשות וזאת מהסיבה הפשוטה שאף אדם כמעט לא חושב לפנות לסנדלר ולתקן את הנעל שנהרסה. דוגמה זו יכולה להתפרש לכל תחום בחיינו בין אם מדובר בנעליים, מכשיר חשמלי במטבח או אפילו צמיגים חדשים שאנו רוצים להחליף לרכב.

כאשר אנו מגיעים למוסך, קשה שלא להביט בכל הצמיגים שבצד. צמיגים בעלי תקר או צמיגים בעלי בעיה כזו או אחרת, אנו רגילים לראות אותם נזרקים הצידה ולעולם לא חשבנו לרגע האם ניתן למחזר אותם ולמנוע עוד נזק לאיכות הסביבה. האם ידעתם למשל שניתן למחזר את אותם גלגלים ולייצר משטחי גומי שונים למטרות שונות?

מחזור משטחי גומי – בדרך למטרה טובה יותר

באמצעות איסוף צמיגים משומשים, אשר נאספים עפ"י הוראות המשרד להגנת הסביבה ובעל אישורים מסודרים אשר מונפקים בכל איסוף, נאספים צמידים אשר עתידם לסיים בתור מוצר אחר בכלל. מלבד תרומה לסביבה, אותו חומר ישמש אותנו גם להגנה על ילדינו בגינה.

כאשר מסיימים את תהליך האיסוף, מתבצע תהליך יצור קפדני אשר מייצר פתיתי גומי מכל אותם צמיגים שנאספו, אשר מביאים למטרה עיקרית ומבורכת בניית משטחי גומי לגינות ציבוריות וגנים.

הגינות הציבוריות שלנו הרבה יותר מוגנות

עד כה הסברנו את התהליך שעוברים הצמיגים עד שהם מגיעים למשטחים אשר עשויים מגומי, כעת נפרט את כל אותם מתקנים שהגומי יכול להועיל בתור משטח הגנה.

מגרשי ספורט ומשחקים- משטחי הגומי הפכו משמשים כחומר המועדף לבניית רצפה למגרשי ספורט ומשחקים ומספקים הגנה מסביב למתקנים השונים במגרש המשחקים. הרצפה עשויה ממשטחים של גומי אשר נועדו להעניק כושר בלימה חזק לילד אשר מועד מהמתקן. בנוסף לרצפה אשר עשויה מגומי קיימת התנגדות להחלקה וכך לגבי ניקוז מים במידה ויש מזג אוויר חורפי.

ריצוף חצר בגני ילדים- על מנת לייצר מתחם אשר מיועד לילדים, חייב להשתמש בסביבה בטוחה ככל האפשר החל ממתקני השעשועים ועד הקרקע עליה משחקים הילדים. הילדים יכולים להנות מאריחי גומי צבעוניים וממחוזרים אשר ישמרו עליהם במידה וקיימת סכנת החלקה או נפילה של אחד הילדים.

ריצוף חדר משחקים בגן ילדים- כאשר אנו רוצים לבצע ריצוף בחדר משחקים, עלינו לדאוג שהריצוף יהיה מחומר שאינו קשה שמא בעת נפילה, ילד יכול לקבל מכה חזה, לכן חייבים לדאוג למשטח בטיחותי אשר ייתן מענה לכל מעידה או החלקה חלילה. מומלץ לספר לילדים מהיכן הגיעו משטחי הגומי על מנת ללמד אותם שיעור חשוב על מחזור וכיצד אנו, בני האדם, יכולים לתרום לסביבה.

לאור כל אותם שימושים אשר בכל אחד מהם אנו מקבלים ביטחון מלא שהילדים שלנו בידיים טובות. מלבד בולמי הזעזועים אשר מגנים על הילדים בשעת נפילה, החומרים אשר משמשים לרצפת החצר עשויים כולם מחומר שהוא 100% ממחוזר. כמה כיף גם להנות מהטבע וגם להחזיר לו באמצעות מחזור משטחים של גומי. מלבד בולמי הזעזועים שמשטחיו של הגומי מעניקים לנו, המשטחים של הגומי יכולים להופיע במגוון צבעים ובעיקר נעימים למגע. אל לכם לחשוש שילד קטן נוגע באריחים שכן הם אינם רעילים ואינם מזיקים.

מעוניינים במשטחי גומי אצלכם בבית? לא תאמינו כמה הם קלים לתחזוקה

במידה ותרצו להתקין אצלכם בבית משטחי גומי, מלבד אריחים שיספקו לכם את מלוא הבטיחות לילדיכם, תוכלו לתת להם לשחק בשקט ובבטחה בחצר מכוון שהרצפה תיהיה עשויה מחומר חיפוי בטיחותי אשר ימנע מנפילה של ילד להיות נפילה משמעותית לעומת רצפת חצר רגילה העשויה מבטון או חצץ.

אריחי הבטיחות אשר תתקינו בחצר, נוחים מאוד לניקוי וכמובן לתחזוקה שוטפת. אריחי הגומי שומרים על מראה אסתטי בגינה, תוכלו להזמין את משטחי הגומי בצבעים שונים אשר יעניקו לגינתכם מראה שמח ועליז.
בנוסף, באריחי הגומי יש התנגדות לחום- 40ºc עד 80ºc לזמן ארוך ו- 110ºc לזמן קצר. האריחים הינם עמידים בפני כימיקלים שונים: חומצות חלשות וחומרים בסייסים ושמנים. חשוב לדעת שהרצפה בגינה, שבה נמצאים לרוב הילדים אינה רק בטיחותית מאוד אלא גם בעלת עמידות בפני הכימיקלים השונים.

בנוסף, אם תרצו להתקין אצלכם בבית משטחי גומי, מלבד היתרונות שמנינו ישנם יתרונות נוספים אשר מקלים על תחזוקת אריחי הגומי: משטחים אלו עמידים בפני כל פגעי מזג האוויר, לא משנה אם זה יום חם או יום גשום המשטחים אינם נהרסים ונשארים איתנים מול כל מזג אוויר. במידה ותרצו להתקין אצלכם את אריחי הגומי באופן עצמאי, תוכלו ליהנות מנוחות מקסימלית בה תוכלו לחתוך בקלות את האריחים ולהתקין אותם ללא כל בעיה.

לא משנה לאיזה מטרה תרצו להתקין את האריחים, בין אם אתם מעוניינים לפתוח גן ילדים או אתם מעוניינים בסביבה בטוחה עבור ילדיכם בבית, משטחי גומי יעניקו לכם מענה בטיחותי לשניהם. בנוסף, תוכלו לקבל אחריות לשנתיים על האריחים שרכשתם. נתון זה, מראה על יחס החברה למוצר שלה, וכמה היא מאמינה בו, שכן בדרך כלל מקבלים אחריות לשנה ולא מבטיחים שהמוצר לא ישחק, לא כך הדבר בנוגע למשטחי הגומי שלנו אשר גם לא נשחקים וגם מקבלים אחריות לשנתיים- דבר שמעניק ביטחון למי שמשתמש לראשונה במשטחי גומי.

הגומי מתחיל את דרכו בתור צמיג למכונית, עובר אחרי תקופה שחיקה או תקר ונאצלים להחליף אותו. אותו צמיד, יכול לשבת שנים במוסך שלא ימצא בו שימוש חוץ מערימת צמיגים שלא תורמת כלל לסביבה. במקום לקבל עובדה זו, אוספת החברה את הצמיגים הללו ומוציאה מהם את המיטב. אנו נהנים גם מ-100% של מחזור איכותי, ובנוסף ילדינו נהנים ממשחק בטיחותי. פתיתי הגומי מלמדים אותנו שיעור חשוב, שכל מוצר בטבע ניתן כמעט למחזר ולהשתמש בו שוב אך הפעם בגלגול אחר.

כתבות נוספות בנושא:

גינת ההפתעות - כך תפיקו עצמאות כלכלית מהגינה

מתגוררים בבית פרטי? אתם לא מדמיינים איזה ערך כלכלי הגינה שלכם טומנת בחובה. הנה כמה מהאפשרויות שיכולות לאפשר לכם חופש כלכלי

חולמים על הכפר? זה מה שהולך לקרות ב-2019

מאות יישובים כפריים, עשרות מוסדות חינוך נהדרים ושפע אפשרויות בנייה ומגורים. הנה מה שקורה וגם מה שצפוי לקרות השנה במרחב הכפרי-פריפריאלי. חלק ראשון

קלטו את משפחת גרוס

כשחפר ונרקיס מסתכלים לעבר העתיד, הם רואים את ילדיהם מקימים את ביתם בקיבוץ. על הקשר ההדוק בין משפחת גרוס לקיבוץ בו הם גרים תוכלו לקרוא בסיפור הבא