אתר הבית
בכדי להציג את התוצאות לחצו חפש
צפון והגליל צפון והגליל ירושלים והשפלה דרום והנגב

קלטו את משפחת דדון

אבידר ובתיה חלמו על בית בנגב עוד לפני שהקימו משפחה. עשר שנים אחרי החלום ההוא, פלוס 5 ילדים, התגשם עם הבית עליו חלמו וקהילה עוטפת מסביבם


אנחנו: אבידר (35), בתיה (30), ברקאי (9), לביא (7), רגב (5), נפך (3) וכרם (0.5).

לאן עברנו: היישוב הקהילתי מרחב עם.

מאיפה הגענו: גינות שומרון.

למה הגענו: עוד לפני החתונה החלטנו שאת ביתנו נבנה בנגב. סיימנו שנינו את התארים, ואת השנים האלו ניצלנו לחיפוש מקום מתאים. הגענו למרחב עם בתזמון מושלם, והתאהבנו!

מתגוררים ב: כרגע בשכירות בקראון של הישוב, ותוך כדי בונים את בית הקבע בשכונה ב'.

עוסקים ב: אבידר בהייטק ונוסע למרכז פעמיים בשבוע, ובתיה מעצבת פנים. אבידר מתנדב בועדת תיכנון ופיתוח, בתיה מתנדבת בועדת קליטה הישובית.

מה אנחנו הכי אוהבים ביישוב? הקהילתיות, החברים הטובים שמצאנו, וההרגשה שמצאנו בית לחיים.

הפינה האהובה עלינו ביישוב? הפרגולה של המכולת. בימי שלישי פותחים שם שוק ירקות עשיר, בימי חמישי מפעילים שם פיצה של שלומי, בערב שבת יש עונג שבת לנוער ובשבת בצהריים פעולה של בני עקיבא. תמצית המפגשים הישוביים במוקד אחד!

הטיול האולטימטיבי שלנו באזור? הר קטום שצמוד לישוב. יוצאים ברגל מהבית, הגדולים כבר רצים קדימה ומובילים את הדרך. זה נראה רחוק ומתיש, אבל האמת שתוך חצי שעה אפשר להיות למעלה עם נוף מטורף שמשקיף על כל האזור.

איך העתיד נראה? אוטוטו גרים בבית הקבע, נהנים מהמרחבים והחברים הטובים, החינוך המצויין והקהילתיות. הישוב יגדל, יפרח, יקלוט עוד ועוד משפחות, וימשיך להיות מקום שכיף לגדול בו.

 
 מרגישים שמצאו בית לחיים. משפחת דדון (צילום: פרטי)

 
 נהנים מטיולים באיזור ומהנוף המדהים שנשקף מהישוב (צילום: ארז לוזון)

הכירו את כל סיפורי המשפחות >

רוצים להכיר מקרוב את מרחב עם? לחצו כאן

*יש לכם סיפור קליטה ובא לכם להופיע במדור? דברו איתנו!

כתבות נוספות בנושא:

ככה נקלטים היום לקיבוץ בישראל

"חבר קיבוץ הוא חבר קיבוץ הוא חבר קיבוץ". הקיבוצים הפותחים שעריהם למשפחות חדשות לא מעוניינים בפחות מקליטה לחברות מלאה. רק מה זה אומר?

הפתרון לבית חדש בקיבוץ במחיר שפוי?

עם שיעור של 4%, עליית מחירי הדירות ב-2020 לא פסחה על הכפר. אך למרות שחלום הבית בקיבוץ הפך ברובו לעסקה יקרה, מודל מגורים ייחודי מבקש להוזיל לכם החלום

עוברים לקיבוץ? היכונו לקרב משתכנתא מתיש מול הבנק

חולמים על בית בקיבוץ? תחקיר מיוחד שלנו מגלה שהבנקים הגדולים במשק יערימו קשיים אדירים: "מעניקים הלוואות מסוכנות, יהיו כאן השלכות אדירות"