אתר הבית
בכדי להציג את התוצאות לחצו חפש
צפון והגליל צפון והגליל ירושלים והשפלה דרום והנגב

קלטו את משפחת יגל

מאוד אוהבים את המדבר ובחרו בקיבוץ שדה בוקר להיות להם בית כי היה להם חשוב להיות קרובים לבן גוריון. הכירו את משפ' יגל וסיפור הקליטה שלהם


אנחנו: יניר (30), נטע (31), תינוקת בדרך וג'ון הכלב.

לאן עברנו: קיבוץ שדה בוקר.

מאיפה הגענו: נטע הגיעה מבאר שבע, במקור מהוד השרון. יניר הגיע מקיבוץ מעוז חיים בעמק המעיינות.

למה הגענו: אנחנו מאוד אוהבים את המדבר וחיפשנו מקום שיהיה לנו לבית. יש במרחב של הנגב המון הזדמנויות ותחושה של חלוציות וראשוניות ואנחנו מאוד אוהבים את זה. וחוץ מזה, רצינו להיות קרובים לבן גוריון.

מתגוררים ב: קראוון בגודל 60 מ"ר, עם 2 חדרי שינה וסלון ומטבח. בחוץ יש לנו גינה עם צמחים ופינת ישיבה כיפית.

עוסקים ב: יניר בעל עסק עצמאי שמספק שירותים למטיילים במדבר, לוגיסטיקה, הטמנות מים, הקפצות למסלולים, ייעוץ ועוד. נטע היא העוזרת של ראש המועצה האזורית רמת הנגב.

מה אנחנו הכי אוהבים ביישוב?
את הנוף והשקט. את האנשים בשכונה ובכלל, את המרחבים והפשטות של הקיבוץ, לנסוע באופניים, להדליק מדורה בחוץ ולהכין עם הילדים פיתות על הטאבון, לאכול ארוחות עם השכנים.

הפינה האהובה עלינו ביישוב? הנקודה שרואים ממנה את חוד עקב שפותח ישר את הלב! והסיבוב הקבוע שאנחנו עושים עם הכלב שלנו סביב הגדר מערכת.

הטיול האולטימטיבי שלנו באזור? בתור בעלי ג'יפים אנחנו מסתובבים המון באזור ומכירים את כל המסלולים. הכי אוהבים את גב זרחן כי קצת יותר קשה להגיע אליו והוא ממש מיוחד וכיפי!

איך העתיד נראה? אנחנו רואים את עצמנו ורוצים מאוד לבנות את ביתנו בשדה בוקר ולהישאר במדבר. להיות חלק משמעותי מהקהילה ולגדל את המשפחה שלנו בקיבוץ.

 
"אוהבים לנסוע באופניים, להדליק מדורה בחוץ ולהכין עם הילדים פיתות על הטאבון", הזוג יגל. (צילום: מתוך אלבום משפחתי)

 
"תחושה של חלוציות וראשוניות" (צילום: קיבוץ שדה בוקר)

הכירו את כל סיפורי המשפחות >

רוצים להכיר מקרוב את קיבוץ שדה בוקר? לחצו כאן

*יש לכם סיפור קליטה ובא לכם להופיע במדור? דברו איתנו!

כתבות נוספות בנושא:

They too - הכירו את הנשים החזקות במגזר הכפרי

ניפוץ תקרות זכוכית, ההפיכה למודל לחיקוי והבחירות שהביאו איתן בשורה נשית עוצמתית. 4 ראשות מועצות בראיון פתוח: "לעודד נשים נוספות להתמודד"

ממשיכים לצמוח: ביקוש שיא בקיבוץ גבולות

כמו הכלניות בפסטיבל "דרום אדום", גם קיבוץ גבולות פורח ונערך לקליטת המשפחות בשכונה החדשה: "משפחות שנקלטו לא מזמן הן אלו שמסייעות לנקלטים הבאים"