אתר הבית בפייסבוק
אתר הבית
בכדי להציג את התוצאות לחצו חפש
צפון והגליל צפון והגליל ירושלים והשפלה דרום והנגב

פרויקט קליטה בקיבוץ גבולות

אודות גבולות
פרויקט קליטה

אודות הפרויקט קליטה בקיבוץ גבולות

ברוכים הבאים לגבולות - קיבוץ מקסים השוכן בחבל הבשור, מהאזורים היפים ביותר בישראל, ובמרחק של כ-30 דק' מב"ש. בתחומי גבולות מתגוררת קהילה איכותית המונה כיום כ-120 משפחות הנהנות ממגוון שירותים קהילתיים: חדר אוכל, מרכולית, מכבסה, פאב, ספרייה, בריכת שחייה מחוממת ומקורה, מגרשי ספורט ועוד. לרשות הילדים מעמיד הקיבוץ מערכות חינוך מצוינות בתמיכת המועצה האזורית אשכול - כבר מגיל הלידה! חשוב לציין כי קיבוץ גבולות מעודד את תושביו להיות שותפים בחיי הקהילה, עם כל היתרונות של ההוויה הקיבוצית: אוכלוסייה איכותית, פעילויות תרבותיות ענפות, חגים  משותפים, אווירה חמה ומחבקת והכי חשוב - ציונות אמיתית וערכית המבוססת על עזרה לזולת, ערבות הדדית, שוויון, סובלנות וליברליות.

שכונת "רימון"

ב-6 השנים האחרונות נקלטו בגבולות כ-30 משפחות חדשות שהצטרפו לקהילה ובנו את ביתם החדש בקיבוץ. לאור ההצלחה, הקיבוץ החליט לקדם את הקמתה של שכונה חדשה לחברים: "שכונת רימון" הכוללת 24 מגרשים מפותחים, בגדלי חצי דונם עליהם נבנים בתים צמודי קרקע במספר דגמים "צומחים" בגדלי 125-183 מ"ר - החל מ-1,150,000 ש"ח בלבד. פיתוח תשתיות השכונה בעיצומו, וכמחצית מהבתים שווקו בהצלחה!

לשיחה לחצו או חייגו: 073-7599422

הפנינג ט"ו בשבט

רוצים לספוג את אווירת הקיבוץ ולקבל מידע מקיף בנושאי הקליטה, השכונה החדשה, היכרות עם הקהילה, סיורים ועוד? בואו עם הילדים ביום שבת, ה-26.1 וקבלו את כל המידע וגם – חוויית נטיעות ארצישראלית עם הילדים!
*הכניסה ללא עלות, אך מס' המקומות מוגבל.

להרשמה טלפונית לחצו או חייגו: 073-7599422

 


 

וידיאו


חברה מבצעת

חברת קורום הנדסה וניהול הינה חברה מובילה ליזום, ניהול, והובלת תהליכים בתחום הבניה והתשתיות. החברה מתמחה בתהליכים הקשורים לבניה כפרית וקהילתית בקיבוצים, מושבים וקבוצות רכישה - משלב החזון וגיבוש הרעיון ועד שלב הכניסה לבית. החברה מקדמת פרויקטים מורכבים הדורשים שילוב של היבטים ציבורים, חברתיים, משפטיים, כלכליים והנדסיים. חברת קורום שמה לה למטרה להיות החברה המובילה בתחום הצמיחה הדמוגרפית בקהילות בעלות אופי חברתי מובהק. ככזו, צברה ידע מעמיק, והתמחויות ייחודיות בתחומים מורכבים אלו. החברה מעסיקה יועצים ומומחים לקידום הרעיונות והצרכים בתחומי פעילויותיה, ביניהם- עורכי דין, רואי חשבון, כלכלנים, אדריכלים, מהנדסים, מתכננים ואחרים.

לפרטים נוספים התקשרו

073-7599422