אתר הבית
בכדי להציג את התוצאות לחצו חפש
צפון והגליל צפון והגליל ירושלים והשפלה דרום והנגב

פרויקט קליטת משפחות בכרם שלום

אודות כרם שלום
פרויקט קליטה ובנייה

אודות הפרויקט קליטת משפחות בכרם שלום

ברוכים הבאים לכרם שלום - קיבוץ צעיר הממוקם בקצה הדרומי של המועצה האזורית אשכול, באזור כפרי וחקלאי. הקיבוץ מונה כ-32 משפחות של חברי קיבוץ, עם כ-80 ילדים, ואופי הקהילה מעורב (חילונים לצד דתיים). הקיבוץ מעניק לתושביו מערכת שירותים רחבה, מבני ציבור ופעילויות משותפות כגון תרבות, חינוך לאחר שעות ביה"ס, ביטחון, נוי, בריכת שחייה ועוד. בימים אלו נמצא הקיבוץ בתנופה של פיתוח התשתיות וצמיחה קהילתית, בשיתוף פעולה הדוק עם משרדי הממשלה השונים, המועצה האזורית, התנועה הקיבוצית ותנועת הקיבוץ הדתי.

הצטרפות ובנייה

לאור ההצלחה של שלב א׳, קיבוץ כרם שלום עובר לשלב ב׳ בפרויקט קליטת משפחות חדשות! הקיבוץ קולט משפחות חילוניות ודתיות שיצטרפו למשימה - המשך בנייתו של קיבוץ חזק ומשגשג. אם אתם מחפשים מקום בו תוכלו להקים את ביתכם החדש, להיקלט כחברים, להיות חלק משמעותי בקהילה נפלאה, להתעורר למרחבים ירוקים ולדעת שילדכם ייהנו ממערכות חינוך מצוינות - זאת ההזדמנות שלכם להצטרף להגשמת חזון ציוני וחלוצי! התושבים החדשים ייהנו מהטבות מס חסרות תקדים שיאפשרו מעבר נוח ומהיר עם אפשרות לקדם את העסק או להשתלב בתעשיית הקיבוץ. כל זה ועם מחיר חלומי לבית צמוד קרקע גדול - החל מ- 740,000 ₪ בלבד!

לשיחה לחצו או חייגו: 073-7599491

יריד קליטה

רוצים לקבל את כל המידע על הקליטה, אפשרויות המגורים, מערכות החינוך וכל מידע נוסף על הקיבוץ - במקום אחד? בואו ביום שישי, ה-31.05 החל מהשעה 09:30 להפנינג משפחות מיוחד בכרם שלום, במהלכו תצאו לסיורי הכרות ברחבי הקיבוץ, תכירו את הקהילה, תשמעו על מערכות החינוך הנהדרות ותיהנו מארוחת בוקר כפרית!
*ההשתתפות ללא תשלום, אך יש להירשם מראש.

לרישום טלפוני לחצו או חייגו: 073-7599491

 

 


 

חשוב לדעת!

  • תושבי הקיבוץ זכאים להנחת מס בגובה 20% המתורגמת לחיסכון של עד עשרות אלפי שקלים בשנה למשפחה!

לפרטים נוספים התקשרו

073-7599491