אתר הבית בפייסבוק
אתר הבית
בכדי להציג את התוצאות לחצו חפש
צפון והגליל צפון והגליל ירושלים והשפלה דרום והנגב

פרויקט קליטת משפחות בכרם שלום

חזרה לכרם שלום
פרויקט קליטה ובנייה

אודות הפרויקט קליטת משפחות בכרם שלום

ברוכים הבאים לכרם שלום - קיבוץ צעיר הממוקם בקצה הדרומי של המועצה האזורית אשכול, באזור כפרי וחקלאי. הקיבוץ מונה כ-25 משפחות של חברי קיבוץ, עם כ-50 ילדים. הקיבוץ מעניק לתושביו מערכת שירותים רחבה, מבני ציבור ופעילויות משותפות כגון תרבות, חינוך לאחר שעות ביה"ס, ביטחון, נוי, בריכת שחייה ועוד. בימים אלו נמצא הקיבוץ בתנופה של פיתוח התשתיות וצמיחה קהילתית, בשיתוף פעולה הדוק עם משרדי הממשלה השונים, המועצה האזורית, התנועה הקיבוצית ותנועת הקיבוץ הדתי.

הצטרפות ובנייה

הקיבוץ מחפש חברים ומשפחות חדשות שיצטרפו למשימה - בניית קיבוץ חזק ומשגשג. הקיבוץ קולט משפחות חילוניות ודתיות כשהמטרה היא בניית קהילה מעורבת. אם אתם מחפשים מקום בו תוכלו להקים את ביתכם החדש, להיקלט כחברים, לקחת חלק משמעותי בקהילה מעורבת ונפלאה, להתעורר למרחבים ירוקים ולדעת שילדכם ייהנו ממערכות חינוך מצוינות - זאת ההזדמנות שלכם להצטרף להגשמת חזון ציוני וחלוצי! התושבים החדשים ייהנו מהטבות מס חסרות תקדים שיאפשרו מעבר נוח ומהיר עם אפשרות לקדם את העסק או להשתלב בתעשיית הקיבוץ. כל זה ועם מחיר חלומי לבית צמוד קרקע גדול - 300,000 ₪ בלבד!

לשיחה עם נציג לחצו או חייגו: 073-7599491

כנס משפחות

ביום שיש, ה-16/3 ייערך בקיבוץ מפגש משפחות! במפגש תוכלו לקבל מידע מלא אודות הבנייה בקיבוץ, אפשרויות היזמות, להכיר את הקהילה וגם ליהנות מסיור מיוחד.

להרשמה לחצו או חייגו: 073-7599491

לפרטים נוספים התקשרו

073-7599491