אתר הבית
בכדי להציג את התוצאות לחצו חפש
צפון והגליל צפון והגליל ירושלים והשפלה דרום והנגב

פרויקט קליטה לחברות בנירים

אודות נירים
קליטה לחברות בנירים

אודות הפרויקט קליטה לחברות בנירים

ברוכים הבאים לנירים - קיבוץ ותיק יציב וחזק אשר הוקם ב-1946 כאחת מ מ-11 נקודות ההתיישבות ע״י הפלמ“ח והשומר הצעיר ומשגשג מאז ועד היום. הקיבוץ ממוקם בנגב המערבי, חלק מיישוב המועצה האזורית אשכול, מרחק 20 דק׳ נסיעה בלבד מתחנת הרכבת באופקים וכ-40 דק' מב"ש ואשקלון. בנירים מתגוררת קהילה חילונית, שורשית, ליברלית וצומחת הכוללת למעלה מ- 400 אנשים ובכללם למעלה מ-130 ילדים בכל הגילאים הממלאים את הגנים, המדשאות ומגרשי המשחקים. קיבוץ נירים מאופיין בחיי קהילה עשירים, בפעילויות חברתיות רבות, במערכת חינוך מעולה, ובערבות הדדית גבוהה הכוללת בין השאר רשת ביטחון וקרן לערבות הדדית. הערכים המנחים את חברי נירים הם חיבור לאדמה, למורשת הקיבוצית, ועשייה חברתית משותפת. ברחבי נירים תגלו מערכת חינוך ערכית ומצוינת המבוססת על עקרונות החינוך הקיבוצי מגיל לידה ועד גיל צבא הכוללת – 4 גני ילדים, 2 מרכזונים לפעילות חברתית בגיל בית ספר ומועדון לנוער. בריכת שחייה, ספריה, מכבסה, סופר-מרקט, חדר אוכל פעיל, מרפאת קופ״ח, מרפאת שיניים, מגרשי ספורט – כדורסל, כדורגל, טניס, גינה קהילתית, חדר מלאכה קהילתי, מועדון חברתי למפגשים ולאירועים, וכל זה בנוסף לחיי קיבוץ הכוללים לא רק מדשאות מטופחות אלא גם חיי קהילה שופעים – ארוחות משותפות, טיולים, חגים, הרצאות, מסורות ייחודיות, שנת בת/בר מצווה ועוד!

השכונה החדשה

כבר למעלה מ 5 שנים שקיבוץ נירים נהנה מתנופת צמיחה בנייה וקליטה. עם קרוב ל 60 חברים חדשים אנחנו ממשיכים לקלוט משפחות צעירות ומתפנים לשלב ב' של בניית השכונה החדשה בקיבוץ.
מה אנחנו מציעים?
לקלוט אתכם לחברות מלאה הכוללת שותפות בנכסים, יכולת השפעה אמיתית על חייכם ועל עתיד ילדיכם, סביבה חברתית צעירה, פעילה ובטוחה, ואת האפשרות להיות מעורבים ומנהיגים בקהילה שבה אתם חיים. הקליטה כרוכה בבנייה של בית בשלב ב' של השכונה החדשה הכוללת 42 יחידות (מתוכן נבנו כבר 30!). לבחירתכם 3 דגמים צמודי קרקע (100-150 מ"ר) מרווחים הנבנים על שטח של חצי דונם לכל בית. השכונה מצויה בתוך שטח הקיבוץ והבנייה נעשית במרוכז בפרויקט אחד המנוהל על ידי מנהלת בניה וחברת ניהול ומפוקח על ידי הקיבוץ. החיים בקבוץ נירים כוללים הטבות כלכליות משמעותיות כמו 50% הנחה על תשתיות, 45% הנחה בארנונה, הטבת מס הכנסה בגובה של עד 20%. מדובר בחיסכון משפחתי משמעותי אבל יותר מכל זה החיים בקיבוץ נירים הם חיים טובים, ומלאים במשמעות.

לשיחה לחצו או חייגו: 073-7599459

וידיאו

חשוב לדעת

  • כל החברים החדשים ייהנו ממגוון הטבות מס וארנונה ומשותפות כלכלית במשק ובנכסיו.
  • המשפחות החדשות ייהנו מהנחת מס בגובה 20% (עד להכנסה של 241,080 ש"ח) אשר מתורגמת לחיסכון של אלפי שקלים בשנה!
  • במסגרת הקליטה לחברות מלאה תיהנו מהטבה משמעותית הכוללת סבסוד מלא של התשתיות.

תמונת מצב

לפרטים נוספים התקשרו

073-7599459