קדימה - צורן, שרון

קדימה - צורן, מועצה מקומית מעורב בשרון

סוג: מועצה מקומית

אופי התישבות: מעורב

מספר תושבים: 18,000

צור קשר עם קדימה - צורן
  • טלפון09-8902-999

אודות קדימה - צורן

קדימה צורן היא מועצה מקומית בשרון אשר ממוקמת בסמוך לרעננה, כפר סבא, הרצליה ונתניה. היישוב מדורג באשכול ה-7 בדירוג הסוציו-אקונומי של הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה ומתגוררת בו אוכלוסייה איכותית וחזקה. מערכת החינוך המצוינת של קדימה צורן, והשירותים המוניציפאליים הרחבים העומדים לרשות תושבי המועצה, הפכו את היישוב ליעד מבוקש בקרב משפחות צעירות מכל רחבי הארץ.
קדימה צורן היא מועצה מקומית מקסימה אשר מחברת עבר היסטורי עשיר עם תנופת צמיחה בהווה. זוהי מועצה מקומית אשר מהווה למעשה איחוד בין שני יישובים – קדימה וצורן – אשר נכנס לתוקף בשנת 2003. היא ממוקמת באזור השרון, צפונית לרעננה וכפר סבא, ודרומית לנתניה. ממזרח לה עובר כביש 4.
כ-17,000 תושבים מתגוררים בקדימה צורן והאוכלוסייה במקום היא תמהיל ייחודי של עולים חדשים לצד ילידי הארץ, דתיים לצד חילונים, וגמלאים לצד משפחות עם ילדים. רמת החינוך הגבוהה ביישוב באה לידי ביטוי בשיעור גבוה במיוחד של אקדמאים בוגרי תואר ראשון ושני מבני המקום. כמו כן, המועצה המקומית קדימה צורן מתגאה גם בשיעור רחב היקף של נשים אקדמאיות עצמאיות הנמצאות במשרות מפתח, ושיעור בולט של גברים המכהנים בתפקידי ניהול בכירים.
מערכת החינוך המובילה וההישגית במועצה המקומית קדימה צורן זוכה כמעט מדי שנה לשבחים מצד כל גורמי המקצוע. המועצה משקיעה את מיטב משאביה התקציביים בחינוך מתוך מטרה להעמיד לרשות הצעירים והצעירות קרקע ערכית וחינוכית פורייה. היישוב מדורג באשכול ה-7 (מתוך 10) במדד הסוציו-אקונומי של הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה.
המועצה המקומית קדימה צורן רואה בתושביה את המשאב החשוב והגדול ביותר שלה. לכן, כל אגפי המועצה מקפידים באופן קבוע לשדרג ולשפר את השירות לתושב בשלל תחומי החיים. זאת, החל ממערכות חינוך משומנות היטב, דרך השקעה בלתי פוסקת בתשתיות ופיתוח, וכלה במתן פתרונות לאוכלוסיות שונות (כגון עולים חדשים, אוכלוסיות קשות יום, קשישים ועוד). היישוב מתהדר בנוף מלא ריאות ירוקות וכן בתכנון עירוני המדגיש רחובות מתוחזקים היטב, גינון מטופח, כיכרות תנועה, מדרכות נוחות לציבור, גני שעשועים, פארקים לרווחת התושבים, היכלי ספורט חדישים ועוד.
מחיר דיור בקדימה-צורן
במועצה מקומית קדימה-צורן תמצאו דירות 3 חדרים במחיר של כ-1.18 מיליון שקלים בממוצע, דירות 4 חדרים שעלותן היא כ-1.4 מיליון שקלים בממוצע ודירות 5 חדרים בעבור כ-2 מיליון שקלים. כמו כן, ניתן לקנות בקדימה-צורן נכסים בני 6 חדרים בעלות של כ-2.4 מיליון שקלים בממוצע.