מועצה מקומית קיסריה, שרון

קיסריה, מועצה מקומית מעורב בשרון

שייך למועצה אזורית חוף הכרמל

סוג: מועצה מקומית

אופי הישוב: מעורב

מספר תושבים: כ 3100

צור קשר עם קיסריה
  • טלפון04-6268800

אודות קיסריה

קיסריה הנה עיר נמל מהמאה הראשונה לפני הספירה, בתקופה הרומית שמשה כעיר הבירה של ישראל ושמה ניתן לה על שמו של הקיסר אוגוסטוס. בעידן הנוכחי, העיר העתיקה של קיסריה משמש כגן לאומי ובסמוך אליה נבנתה קיסריה המודרנית. קיסריה משלבת בשנים האחרונות איכות חיים ואיכות סביבתי. תושבי העיר נהנים ממגורים במרחבים ירוקים פתוחים, נמל היסטורי עם בתי קפה ומסעדות, חוף ים מרהיב ביופיו ושכונות בסמוך למגרש גולף ברמה גבוהה מאוד.
העיר קיסריה נוסדה בשנות השישים בהשראת חזונו של רוטשילד. בעיר חיים כ-3100 תושבים והצביון חילוני. בקיסריה חיי קהילה ותרבות תוססים במיוחד ומתקיימת פעילויות לכל הגילים. בקיסריה, פועל מרכז לתרבות ולפנאי, המהווה את המרכז החברתי של היישוב. המרכז פועל משנת 1992 ומשמש מקום מפגש לבילוי ולהעשרה לכל תושבי קיסריה - מבוגרים, נוער וילדים. במרכז זה מתקיימת פעילות עשירה לאורך היום. תושבי קיסריה רואים חשיבות עליונה לקידום נושא איכות הסביבה ביישוב, כמו גם שמירה על הסביבה הטבעית באזור לרבות חוף הים, הדיונות והשטחים הירוקים.


מחירי דיור בקיסריה
בקיסריה תוכלו למצוא נכסים בני 2-2.5 חדרים בעבור כ-850,000 שקלים, דירות 3 חדרים בעבור כ-1.4 מיליון שקלים ודירות 4 חדרים בתמורה לכ-3.2 מיליון שקלים. כמו כן, קיסריה מציעה מבחר דירות 5 חדרים בעלות של כ-3.5 מיליון שקלים, דירות 6 חדרים בעלות של כ-4.4 מיליון שקלים ודירות 7-8 חדרים במחירים שנעים בין 4 מיליון שקלים ל-12 מיליון שקלים ויותר. בקיסריה מבחר דירות נופש למכירה בנות 2-3 חדרים ובעלות של כ-860,000 שקלים (במתחם נאות הגולף).